مشاوره و سفارش

  • 13 − 5 =

بلوک های پوکه ایی و لیکا و سنگین

یکی از انواع بلوک های استفاده شده برای دیوار چینی در ساختمان، بلوک های سیمانی سبک یا بلوک سبک پوکه ای می باشد. بلوک ها سیمانی سبک از اختلاط سیمان، آب، سنگدانه های سبک پس از لرزاندن و متراک نمودن در دستگاه های مخصوص ساخت بلوک تولید می شوند این نوع از بلوک های پوکه ای در ابعاد مختلف قابلیت تولید داشته و به صورت تو خالی و ته پر می باشند که سبب کاهش در هزینه ساخت ساختمان و کاهش وزن سازه می شود.

 

محاسن SLP و LCP

هر متر مربع این دیوار با کلیه اتصالات به وزن 7 کیلوگرم بوده که به دلیل سبکی وزن دیوار می توان قبل از طراحی سازه برای ساختمان، صرفه جویی چشم گیری در بار آهن مصرفی در ساختمان نمود. متراژ قابل حمل در هر ترانزیت حداقل 700 مترمربع می باشد که 5 برابر سایر محصولات ساختمانی مانند بلوک، آجر، سفال و … بوده و عملیات تخلیه هر ترانزیت با 4 نفر نیروی انسانی در کمتر از یک ساعت انجام می گیرد.

بلوک بتنی

امروزه تنوع بسیار زیادی در میان بلوک های بتنی دیده می شود که این تنوع در استفاده از آن ها در پی ریزی دیوارها، دیوارهای حفره دار، دیوار های یکدست و دیوارهای جدا کننده دیده می شود و به عنوان مولفه اصلی در ساخت کفپوش بتنی مورد توجه قرار می گیرد. مزیت بلوک های بتنی در تنوع استقامت آن ها، عایق بندی و کم کردن صدا می باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
دیوار پیش ساخته بتنی مناسب برای حصارکشی باغ و ویلا و حیاط و ساختمان و سوله-سفارشیموجودتماس بگیرید
بلوک بتنی فوم دار-سفارشیموجودتماس بگیرید
بلوک بتنی بدون فوم-سفارشیموجودتماس بگیرید
بلوک های پوکه ایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
بلوک های لیکا -سفارشیموجودتماس بگیرید
بلوک های سنگین-سفارشیموجودتماس بگیرید
تری دی پنل سفارشیموجودتماس بگیرید
slpسفارشیموجودتماس بگیرید
lcpسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 12 − 3 =

درباره ما :

مجموعه پویا بلوک، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه پویا بلوک

الهام حسینی