مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

کارخانه تولید بلوک گچی بدون فوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی خصوصیات بلوک گچی بدون فومخرید بی واسطه بلوک گچی بدون فوم

بلوک گچی بدون فوم محصولی بسیار کاربردی در صنعت ساخت و ساز است که امروزه استفاده از آن به جای مصالح ساختمانی همچون آجر و بلوک سیمانی بسیار رایج شده است و بهترین آن توسط کارخانه تولید کننده به خریداران عرضه می‌شود تا بتواند نیاز آنها را به یکی از مصالح بسیار پرکاربرد در ساختمان تامین کنند؛ خرید از کارخانه مستقیم انجام می گیرد و این باعث می شود که محصول هم سریعتر به دست خریدار برسد و هم این که قیمت خرید آن پایین تر باشد که باعث کاهش در هزینه های ساخت و ساز خواهد شد.

کارخانه تولید بلوک گچی بدون فوم

بررسی خصوصیات بلوک گچی بدون فوم

بررسی خصوصیات بلوک گچی بدون فوم بلوک از جمله محصولاتی است که از آن برای ایجاد دیوار و تیغه استفاده می‌شود؛ این بلوک خاص بیشتر در بخش داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان پنل گچی بسیار مناسب برای کاهش هزینه های ساخت و ساز می باشد.

این بلوک ها می توانند بدون فوم باشند و می‌توانند در بخش داخلی ساختمان مورد استفاده قرار بگیرند و کارکرد بسیار بهتری نسبت به انواع بلوک سیمانی داشته باشند زیرا ساخت و ساز با آنها بسیار سریع تر پیش می‌رود و در عین حال دارای این مزیت هستند که نیاز به لایه گچ و خاک ندارند و فقط با سفید کاری می‌توانند در هزینه‌های آنها به مقدار زیاد صرفه جویی نمود.

از خصوصیات این محصول سرعت پیشرفت کار بسیار بالا است همچنین نیروی کارگری برای دیوار چینی با استفاده از این بلوک ها بسیار کم مورد نیاز است همچنین این بلوک ها به گونه ای طراحی شده اند که که در طول دارای حالت نر و مادگی هستند که درون یکدیگر قفل می شوند بنابراین دارای استحکام بالای می‌باشند و نهایتاً این که این بلوک های گچی نسبت به آجر و بلوک سیمانی بسیار سبک تر هستند و مانع از افزایش وزن کلی ساختمان می شوند.

خرید بی واسطه بلوک گچی بدون فوم

خرید بی واسطه بلوک گچی بدون فوم بلوک بدون فوم محصولی بسیار ارزان قیمت است که از نظر هزینه ساخت و ساز نسبت به آجر بلوک های دیگر می‌تواند باعث ساخت ارزان تر شود؛ این محصول می‌تواند یکی از این مساله بسیار مناسب برای صادرات به کشورهای دیگر باشد.

خرید بلوک گچی به شکل بی واسطه است و باعث می شود سود صادرات افزایش یابد همچنین پیمانکاران ساختمانی روند ساخت و ساز خود را با سرعت بسیار بالاتری انجام دهند علاوه بر این قیمت تمام شده ساختمان برای انبوه سازان بسیار ارزان تر باشد و در نتیجه این بلوک در سطح وسیعی مورد استفاده قرار گرفته و می‌تواند صرفه جویی در هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد.

خرید به این شکل می‌تواند برای فروشندگان مصالح ساختمانی نیز سود عرضه این بلوک در داخل کشور برای آنها را افزایش دهد چون قیمت بلوک گچی در داخل بسیار ارزان است.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *