مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

پخش انواع دیوار پیش ساخته بتنی LCP

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع دیوار پیش ساخته بتنی LCPانواع مختلف دیوار پیش ساخته بتنیفروش عمده دیوار پیش ساخته بتنی LCP

دیوار پیش ساخته بتنی LCP یک گزینه ایده آل برای ساخت سریع تر و مقرون به صرفه تر انواع دیوارهای ساختمانی و یا محوطه سازی است. پخش انواع دیوار پیش ساخته حیاط هم با استفاده از پانل های بتنی LCP ممکن شده و با ایجاد کمتر نخاله و اجرای بدون نیاز به گچ و آب، نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

پخش انواع  دیوار پیش ساخته بتنی LCP

مشخصات انواع دیوار پیش ساخته بتنی LCP

مشخصات انواع  دیوار پیش ساخته بتنی LCP در دنیای امروز ساختمان سازی از شکل سنتی آن خارج شده و به یک کار صنعتی و کاملا مدرن تبدیل شده است. با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه و مصالح ساختمانی، مهندسان معمار تلاش می کنند از شیوه های مدرن برای ساخت انواع بنا بهره بگیرند تا هم در صرف زمان صرفه جویی شود، هم هزینه ها کاهش یابد و مهمتر از همه نخاله و پرتی کمتری در طول کار ایجاد شود.

یکی از شیوه های مدرن و توصیه شده برای کار ساختمان سازی، خرید دیوار پیش ساخته و استفاده از آن در فضاهای داخلی و خارجی بنا است. معروف ترین نوع از دیوارهای پیش ساخته، پانل های بتنی LCP هستند که وزن سبکتری داشته و بار اضافی به ساختمان تحمیل نمی کند.

این نوع دیوارهای پیش ساخته قابلیت نصب با سرعت بالاتری دارند و بدون نیاز به استفاده از آب، گچ، پلاستر و امثال آن، فقط با استفاده از اتصالات به شکل فاق و زبانه به یکدیگر متصل و محکم می شوند. در این دیوارهای از پیش ساخته هم می توان به راحتی تاسیسات مورد نیاز ساختمان را عبور داد.

این دیوارهای از پیش ساخته شده سبک هستند و وزن کمتری بر روی اسکلت اصلی تحمیل می کنند، به همین دلیل در مواقع بروز حوادثی مانند زلزله خسارات کمتری بر جا می گذارند. در هر پروژه ساختمان سازی، مدت کار و زمانیکه طول می کشد تا پروژه به مرحله نهایی برسد، از اهمیت بالایی برخوردار است.

دیوارهای از پیش ساخته در مدت کوتاه تری نسبت به دیوارچینی های قدیمی قابلیت نصب دارند و صرفه جویی چشمگیری در کاهش زمان و هزینه ها به عمل می آورند. اجرای دیوار پیش ساخته LCP در تمامی ساختمان ها از آپارتمان و ویلا گرفته تا محیط های صنعتی، سوله ها و حتی حیاط و پاسیو قابل انجام بوده و به آسانی در محیط های فضای باز و بسته نصب می شوند.

انواع مختلف دیوار پیش ساخته بتنی

انواع مختلف دیوار پیش ساخته بتنی امروزه با توجه به ارزشمند شدن زمان و محاسبه دقیق طول مدت اجرای یک پروژه ساختمانی، استفاده از انواع دیوارهای پیش ساخته، رواج بیشتری یافته است. این نوع دیوارها بهترین جایگزین برای دیوارهای سنتی هستند که کارگران در محل احداث ساختمان با آجر و ملات می سازند. دیوارهای پیش ساخته بتنی انواع گوناگونی دارند که هریک برای استفاده در محیطی خاص طراحی شده اند.

تمامی دیوارهای پیش ساخته بتنی همانطور که از نامشان پیداست از سیمان به عنوان ماده اولیه استفاده می کنند. این نوع دیوار پیش ساخته هزینه ها را به طرز چشمگیری کاهش می دهد و عایق خوبی برای صدا و حرارت محسوب می شود. دیوارهای بتنی قابلیت تولید به شکل دو رو را دارند و از زیبایی بیشتری در مقایسه با نوع معمولی و یک رو برخوردار هستند.

برخی از این دیوارها توپر هستند و مدل های دیگری هم وجود دارد که بی نیاز از فونداسیون و ستون بوده و خود ایستا نام دارند. دیوارهای بتنی خود ایستا ارتفاع کمی داشته و بیشتر به شکل بلوک های سیمانی نیوجرسی در بزرگراه ها و امثال آن کارایی دارد. نوعی دیگری از دیوارهای از پیش ساخته بتنی، شکل نرده ای داشته و برای حصارکشی مورد استفاده قرار می گیرد.

دیوارهای بتنی سوله هم یکی از پرکاربردترین نوع پیش ساخته بتنی محسوب می شود که دارای ارتفاع زیادی بوده و در برخی موارد حتی تا 7 متر بلندی دارند.

فروش عمده دیوار پیش ساخته بتنی LCP

فروش عمده  دیوار پیش ساخته بتنی LCP فروش دیوار پیش ساخته توسط کارخانه های بزرگ تامین مصالح ساختمانی انجام می شود. این کارخانه ها به فروش عمده دیوار پیش ساخته بتنی LCP در سراسر کشور مشغول هستند. مشتری می توان با خرید عمده این محصول از تخفیف خوبی بهره ببرد و خریدی مقرون به صرفه را تجربه کند.

تمامی شرکت های فعال در پروژه های ساختمان سازی با تولیدکنندگان اصلی دیوارهای پیش ساخته آشنا و در تعامل هستند. با شناسایی تولیدکنندگان مطرح و باتجربه می توان دیوار پیش ساخته از مرغوب ترین کیفیت را خریداری کرد و نسبت به استحکام و مقاومت آن اطمینان کامل داشت.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *