مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

مرکز پخش بلوک سیمانی سنگین

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات کامل بلوک سیمانی سنگیننحوه تولید بلوک سیمانی سنگینخرید انواع بلوک سیمانی سنگین

بلوک های سنگین سیمانی به خاطر دوام بالا در برابر فشار های محیطی و استقامت ایده آلی که دارد، گزینه مناسبی به منظور برطرف سازی نیازمندی های مشتری در زمینه های متنوع صنعتی نظیر دیوار کشی خواهد بود. این شرکت به عنوان برترین مرکز پخش بلوک سیمانی سنگین در کشور، سال های زیادی است که فعالیت های خود را به شکل حرفه ای در این حوزه آغاز نموده است. در این بازه با عرضه بهترین محصولات توانسته نظر مثبت خریدار را به سمت خود جلب کرده و افراد متعددی را به مشتری های دائمی تبدیل ساخته باشد.

مرکز پخش بلوک سیمانی سنگین

مشخصات کامل بلوک سیمانی سنگین

مشخصات کامل بلوک سیمانی سنگین بررسی کلیه مشخصات بلوک های سیمانی سنگین شامل گزینه های زیادی می باشد که پرداختن به تمامی آنها امری زمان بر خواهد بود. در نتیجه سعی شده تا به مهم ترین گزینه ها تنها اشاره شده تا در نهایت مشتری بتواند به تمام زوایای کار به شکلی دقیق و راهبردی دسترسی داشته باشد.

  • استقامت بالا: به خاطر استفاده از سیمان، ماسه و آب در ترکیب این ماده، گزینه ایده الی به منظور دیوار چینی یا برش دهی در باغ می باشد. یعنی ضربه های احتمالی وارد شده را به صورت مطلوبی تحمل می نماید. هر گونه شرایط ناملایم جوی نظیر بارش های سیل آسا، تابش مستقیم پرتو های خورشیدی و طوفان، اجازه ای برای آسیب رسانی به کار را پیدا نخواهد کرد. بنابراین مناسب برای بتن ریزی و بخش های ابتدایی سازه می باشد.
  • نرخ مناسب: در مقایسه با سازه های آجری از نرخ مطلوبی برخوردار بوده تا تعداد بیشتری از دوستان قابلیت بکارگیری مزایای درخشان محصول را داشته باشند.
  • بتن کاری محشر: تخلخل بیشتری که در مقایسه با بلوک های سبک دارد، منجر می شود تا در زمان بتن کاری، کلیه منافذ پوشش داده شده و استاندارد های جهانی در خصوص ساختمان سازی به خوبی اجرا شده باشد. بنابراین در زمان حوادث های طبیعی غیر منتظره نظیر زلزله، خسارتی در سازه پیش نمی آید.

نحوه تولید بلوک سیمانی سنگین

نحوه تولید بلوک سیمانی سنگین امروزه با توجه به پیشرفت های همه جانبه تکنولوژی در زمینه عمران، تولید بلوک های سیمانی با شیوه های قدیمی کاملا تفاوت پیدا نموده است. یعنی ماشین آلات برقی راهی بازار شده اند تا نیرو انسانی بکارگیری شده در کمترین مقدار خود باشد.

کلیه سیستم های بلوک زنی در دسته بندی های دستی، نیمه خودکار و اتوماتیک موجود می باشد. در اولین مرحله درصد مشخصی از ماسه، آب و سیمان را با یکدیگر ترکیب می نمایند. سپس آن را به داخل غالب های تعبیه شده در داخل دستگاه منتقل ساخته و ضایعات موجود را پاکسازی می کنند.

با استفاده از پرس های هیدرولیکی، مصالح در غالب پرس شده تا شکل واحدی را پیدا نماید. به مدت چندین ساعت زیر نور مستقیم خورشید قرار گرفته تا خشک شده و قابلیت بهره برداری را داشته باشد.

وزن سنگینی که بلوک های عرضه شده دارد، نشان دهنده کیفیت ساختاری بالایی آنها می باشد. مناسب برای دیوار پوشی استخر و عایق کاری چاه می باشد. بنابراین در اثر گذشت زمان دچار تغییر ماهیت نشده و ویژگی های اولیه خود را با ثبات حفظ می نماید.

خرید انواع بلوک سیمانی سنگین

خرید انواع بلوک سیمانی سنگین خرید بلوک سیمانی مرغوب به صورت اینترنتی ساده بوده و کارها را آسان می نماید. یعنی مخاطب در هر مکانی که حضور داشته باشد، چه در خانه یا چه در سر کار، می توانید به آسانی نوع و مقدار درخواستی خود را مشخص کرده تا آن را در بازه زمانی کوتاهی بدست آورد.

با توجه به میزان مورد نظر شخص، می توان بار را به کمک خودرو های نیسان، خاور، کامیون تک و جفت و هم چنین تریلی های 10 تنی جابجا نمود. بنابراین به صورت سالم در اختیار مصرف کننده قرار گرفته تا نیازمندی های او را به خوبی برطرف ساخته باشد.

در نتیجه دیگر احتیاجی به مراجعه حضوری در مصالح فروشی نمی باشد. مانع از تلف شدن در زمان و انرژی شده و کارایی درخشانی را از خود بروز خواهد داد.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *