مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

مرکز پخش بلوک سیمانی سنگین 20 ته پر

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع بلوک سیمانی سنگین 20 ته پرانواع مختلف بلوک سیمانی سنگینفروش انواع بلوک سیمانی سنگین

بلوک یکی از بهترین مصالح ساختمان سازی می باشد که شامل بلوک های سبک بلوک سنگین بلوک سیمانی و همچنین انواع بلوک سفالی میباشد این سایت مرکز پخش بلوک سیمانی سنگین 20 ته پر می‌باشد که ما از بهترین مهندسان و همچنین بهترین نوع مواد اولیه از جمله سیمان و ماسه مرغوب در فرآیند تولید بلوک سیمانی استفاده می نماییم که شما می توانید این محصولات را در سایت های مختلف به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری کنید.

مرکز پخش بلوک سیمانی سنگین 20 ته پر

مشخصات انواع بلوک سیمانی سنگین 20 ته پر

مشخصات انواع بلوک سیمانی سنگین 20 ته پر استفاده از سیمان های بلوکی نسبت به آجرها از نظر اقتصادی نیز خرید آنها بسیار مقرون به صرفه تر می باشد و شما در هنگام دیوارچینی نیاز به تعداد کمتری از بلوک دارید بنابراین امروزه بسیاری از مهندسان و همچنین پیمانکاران در سراسر کشور از انواع بلوک سیمانی استفاده می کنند.

همچنین بلوک های سیمانی سنگین نسبت به انواع بلوک سیمانی سبک نیست قیمت بسیار مناسب و ارزان تری دارد و شما می توانید با حداقل هزینه مصالح مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

رمان از انواع بلوک سنگین برای دیوار چینی و همچنین در فرآیند ساخت انواع سقف ها و سدها استفاده می‌شود که از ایجاد نشت آب به لایه‌های بیرونی جلوگیری می کند و همچنین در قسمت های حفره بلوک سنگین می توان از انواع مصالح ساختمانی از جمله ماسه و سیمان استفاده نموده که باعث ضخیم تر شدن و همچنین ایجاد لایه‌های مقاوم تر در برابر آب نمود.

بلوک های سیمانی مقاومت بسیار بالایی در برابر زلزله دارد بنابراین در مراکزی که بر روی گسل قرار دارند و همچنین خانه هایی که در ارتفاعات بالا ساخته می شود از انواع بلوک های سیمانی سنگین استفاده می نماید تا در صورت هرگونه اتفاق و بلایای طبیعی ساختمان دچار ریزش نشود.

همچنین بلوک سیمانی ۲۰ ته پر باعث افزایش سرعت عملکرد ساختمان‌سازی نیز می شود و شما می توانید دیوار چینی ها را با استفاده از بلوک های سیمانی به جای انواع آجر در کمترین زمان ممکن انجام دهید‌

انواع مختلف بلوک سیمانی سنگین

انواع مختلف بلوک سیمانی سنگین انواع مختلف این بلوک ها شامل موارد زیر می باشند؛

  • بلوک سیمانی دو حفره
  • بلوک سیمانی سه حفره
  • بلوک سیمانی ۲۰ ته پره
  • بلوک سرباز
  • بلوک سر بسته

به طور کلی انواع بلوک های سیمانی از نظر سایز به چند دسته تقسیم می شود البته هر چه سایز بلوک سیمانی سنگین بزرگتر باشد قطعا باعث افزایش سرعت عملکرد کارگران می شود و می تواند در کمترین زمان ممکن دیوارچینی ها را انجام بدهند.

از جمله مواد تشکیل دهنده و ساخت بلوک سیمانی می‌توان به سیمان و ماسه اشاره نموده هر چه میزان سیمان به کار برده شده با کیفیت تر باشد قطعاً بروک نیست دارای کارایی های بیشتر خواهد بود و در هنگام استفاده از ایجاد ترک خوردن و شکاف بر روی دیوارها نیز جلوگیری می شود.

عموماً از انواع بلوک های سیمانی برای ساخت باغ ها و ویلاها قسمتهای دیوار چینی و اطراف باغ استفاده می‌کند که یکی از بهترین انتخاب ها می باشد و همچنین در قسمت های حیاط ویلا برای ساخت استخرها نیز کاربرد بسیار زیادی دارد.

فروش انواع بلوک سیمانی سنگین

فروش انواع بلوک سیمانی سنگین فروش انواع بلوک سیمانی سنگین تولید شده در این مجموعه دارای استاندارد ملی می باشد و شما می توانید با اطمینان کافی از کیفیت عالی بلوکهای سیمانی سنگین تولید شده در این مجموعه آنها را خریداری کنید اما چندین سال در زمینه ساخت انواع بلوک سیمانی فعالیت داشته و در چندین سال گذشته مشتریان بسیار زیادی را در مناطق مختلف ایران جذب نموده ایم.

قیمت های فروش بلوک سیمانی نیز توسط صنف تعیین می‌شود اما در این مجموعه ما برای مشتریان که این محصولات را به صورت عمده و تعداد بالا خریداری کنند تخفیف فوق العاده و بی نظیر را در نظر گرفته ایم‌.

شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر و همچنین تست کامل بلوک های سیمانی تولید شده در این مجموعه مستقیماً به کارگاه مراجعه نمایید تا از نزدیک نیز شاهد فرایند تولید بلوکهای سیمانی با کیفیت و مواد اولیه به کار برده شده باشید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *