مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

مرکز فروش بلوک دیواری پرلکس سبک

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستور العمل اجرای دیوار پرلکسخرید مستقیم بلوک پرلکس سبک

بلوک پرلکس سبک یکی از بهترین و مرغوبترین نوع بلوک های بتنی می باشد که دارای وزن کاملا سبک و اندکی بوده و بیشترین کاربرد را در صنایع ساختمان سازی دارد.

سایت ما به عنوان مرکز فروشبلوک دیوار پرلکس سبک توانسته این محصولات را به بهترین نحو با بهترین و عالی ترین کیفیت همراه با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت مصرف‌کننده ارائه داده و رضایت و نظر خریدار را جلب می کند.

مرکز فروش بلوک دیواری پرلکس سبک

دستور العمل اجرای دیوار پرلکس

دستور العمل اجرای دیوار پرلکس همان‌طور که می‌دانید پلکس یک نوع مصالح ساختمانی و یک نوع بلوک می باشد که دارای وزنی بسیار اندک و سبکی بوده از این رو برای ساختمان سازی کاملا مفید و موثر می‌باشد. بلوک پرلکس از جنس با تو نبوده و در ابعاد و اندازه های مختلف با ضخامت های متفاوت تهیه و تولید می شود این بلوک ها بیشتر از سیمان ماسه آب و فوم و همچنین مواد حباب ساز تهیه و تولید شده که مقاومت آن را چند برابر کرده است.

این بلوکه به دلیل جذب آب کم در هنگام فرایند سیمانکاری به راحتی می توان انواع کاشی و سرامیک را بر روی آن انجام داد یکی از مزایای این نوع لوله ها در هنگام آتش سوزی می باشد در این هنگام گازهای داخلی به سرعت از داخل آن عبور کرده و همین باعث می شود که تقریبی بر روی بلوک صورت نگیرد. دستورالعمل اجرای دیوار پرلکس چگونه است؟ برای ساخت دیوار به وسیله بلوک پرلکس باید از بهترین نوع سیمان استفاده شود هنگامی که این بلوک ها بر روی یکدیگر قرار می گیرد باید مقادیری از سیمان مرغوب بر روی آن ریخته شده و ردیفی دیگر از بلوک بر روی آن قرار گیرد.

برای ساخت دیوار با این نوع بلوک ها باید به طور کامل آب دهی آن صورت گرفته و اگر این عمل با دقت کافی انجام نشود تاثیر بسیار زیادی بر روی مقاومت آن دارد یعنی اگر مرحله آبدهی آن به طور مرتب و همزمان صورت نگیرد مقاومت این بلوک ها کاهش می یابد.

خرید مستقیم بلوک پرلکس سبک

خرید مستقیم بلوک پرلکس سبک یکی از مهمترین مزیت های انواع بلوک پرلکس قیمت بلوک پرلکس می باشد این بلوک ها به دلیل کاربرد و کارایی بسیار زیادی که دارد از قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه بهره‌مند شده از این رو جزء محصولات پرفروش و پرطرفدار ساختمانی محسوب می شود. اگر شما هم قصد خرید مستقیم بلوک پلکس سبک را دارید کافیست به وب سایت ما مراجعه نموده و با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت به صورت کاملاً مستقیم و بدون واسطه و محصول مورد نظر خود را طبق سلیقه خود انتخاب کرده و به صورت عمده و خرده بهترین و مرغوبترین نوع بلوک با کیفیت را به صورت تضمینی در سریع ترین زمان ممکن از کارشناسان مربوطه دریافت و خریداری نمایید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *