مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز پخش بلوک پرلکس سبک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با بلوک سفالی با رویه لعابدارنگاهی به استانداردهای بلوک سفالی توخالیشرکت ارائه دهنده بلوک پرلکس سبکفروشندگان عمده بلوک پرلکس سبک

امروزه انواع مصالح مختلفی برای استفاده از آن در صنعت ساختمان سازی تولید می شوند که از جدیدترین آن ها بلوک پرلکس سبک می باشد که دارای وزن بسیار پایینی است. این نوع بلوک نوعی سبک می باشد و به طور معمول از ترکیب فوم به مخلوط بتن تولید می شود. به همین دلیل است که در برخی موارد به عنوان فوم بتن نام برده می شود. این محصول دارای انواع مختلفی می باشد که در این صورت ترکیبات آن متفاوت از یکدیگر خواهند بود. سبک بودن بلوک به دلیل وجود حباب های هوا در بافت آنها می باشد. مصرف کنندگان این محصول برای تهیه می توانند به مراکز پخش بلوک پرلکس سبک مراجعه کرده و پس از آشنایی با انواع بلوک ها محصول مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنند.

مراکز پخش بلوک پرلکس سبک

آشنایی با بلوک سفالی با رویه لعابدار

آشنایی با بلوک سفالی با رویه لعابدار بلوک های سفالی به عنوان پرمصرف ترین و پر طرفدار ترین مصالح ساختمانی شناخته شده اند که دارای خصوصیات بسیار می باشند. این بلوک ها از خاک رس آسیاب شده آب ماده افزودنی آهک تولید می شوند و پس از آماده سازی گل و عمل قالب گیری و خشک شدند بلوک ها را چند لایه لعاب کرده و سپس بلوک های آماده شده را در کوره با دمای بیشتر از دو هزار درجه سانتیگراد قرار می دهند تا آماده شود و این کار باعث سرامیکی شدن این نوع بلوک خواهد شد.
بلوک سفالی با رویه لعابدار در مدل های مختلف و همچنین ابعاد گوناگونی تولید می‌ شوند که پهنای آن ها پنج، ده، پانزده و بیست سانتی متر بوده و هم چنین ابعاد اصلی آن سی در سیزده و چهل در بیست می باشد.
بلوک سفالی با رویه لعابدار در رنگ های گوناگونی تولید و عرضه می‌ شوند که از آن ها در محل هایی که نیاز به مصالح رنگی ارزان قیمت وجود دارد استفاده می شود. این نوع بلوک ها دارای طرح های متنوعی هستند که خریداران می‌ توانند با توجه به سلیقه خود هر یک از آن ها را تهیه و استفاده کنند.
لازم است بدانید که قبل از قرار دادن این بلوک ها داخل کور آنها را کاملا خشک می شوند و تا حد مناسبی از رطوبت آن ها کاسته می شود تا هنگام ورود به کوره دچار ترک خوردگی و شوک حرارتی نشود. این موضوع باعث مقاومت بالای بلوک سفالی خواهد شد. بلوک های سفالی تراکم بیشتری نسبت به بلوک های سیمانی داشته و وزن مخصوص آنها پانصد الی ششصد کیلوگرم بر متر مکعب است.
در این میان لازم است بدانید که رویه لعاب دار این نوع بلوک ها باعث می شوند که بلوک های سفالی دچار آسیب و صدمه و ترک خوردگی نشوند. همچنین لعاب روی بلوک ها باعث افزایش مقاومت خواهند شد. از کاربردهای بلوک سفالی با رویه لعابدار میتوانیم‌ به ساخت دیوارهای در آشپزخانه ها اشاره کنیم.
استفاده از این نوع بلوک مزایای زیادی را با خود به همراه خواهد داشت که از مهمترین آنها کیفیت در اندازه های یکسان نسبت به دیگر بلوک ها میتوانیم اشاره کنیم. مصرف بلوک سفالی باعث ایجاد عایق مقاوم در برابر حرارت و آتش سوزی خواهد شد. همچنین لازم است بدانید که بلوک های سفالی عایقی مناسب در برابر صوت خواهند بود میزان تراکم بالاتر نسبت به بلوک سیمانی یکی دیگر از مزایای استفاده از آن می باشد.

نگاهی به استانداردهای بلوک سفالی توخالی

نگاهی به استانداردهای بلوک سفالی توخالی بلوک های سفالی در انواع مختلفی تولید می شوند که یکی از پرکاربردترین آنها بلوک سفالی توخالی و یا سوراخ دار است. این نوع بلوک دارای سطحی دارای سوراخهای تو خالی می باشد که این موضوع باعث کاهش وزن آن شده است و هم چنین سبب این شده است که عایق مناسبی برای حرارت و صوت باشد.
این نوع بلوک در انواع مختلفی تولید می شوند که سطح نوع ماشینی آنها دارای هشت الی ده سوراخ به قطر دو سانتی متر می باش. برای خرید بلوک سفالی توخالی با کیفیت باید به استانداردهای آنها توجه داشته باشید.
از مهمترین استاندارد های بلوک سفالی این است که دارای جرم مخصوص و ظاهری خشک می باشد. همچنین فشار آن در هر متر مکعب کمتر از هزار کیلوگرم خواهد بود. شکل کلیه بلوک سفالی توخالی مستطیل می باشد.
این نوع بلوک ها با سوراخ های قائم باید ویژگی‌ های استانداردهای ملی شماره هفت هزار و صد و بیست و یک را داشته باشد و همچنین بلوک سفالی توخالی افقی باید دارای ویژگی‌ های استاندارد ملی هفت هزار و صد و بیست و دو را داشته باشد.
آزمایش های لازم روی بلوک های سفالی برای اطمینان از استاندارد آنها شامل تعیین طول و عرض و ارتفاع و اندازه سوراخ ها همچنین دیواره ها و جداره ها می باشد. از دیگر آزمایش های استاندارد باید به چگالی ظاهری بلوک، چگالی ظاهری بدنه بلوک، مقاومت فشاری، میزان مواد منسبط شده و نمک های قابل حل در آب است.

شرکت ارائه دهنده بلوک پرلکس سبک

شرکت ارائه دهنده بلوک پرلکس سبک خط تولید بلوک پرلکس سبک انواع مختلفی از بلوک های سیمانی را تولید می کنند که جزو پر کاربرد ترین مصالح در صنعت ساخت و ساز می باشد. در تولید این مصالح از روش‌ های مختلفی استفاده می شود.
همچنین انواع مختلفی از بلوک پرلکس سبک تولید می‌ شود که از پر کاربرد ترین آنها می‌ توانیم به بلوک پرلکس دوجداره اشاره کنیم. بلوک دیواری پرلکس یکی دیگر از این مصالحی است که توسط شرکت های مخصوص سازنده تولید می شود.
انواع تولید شده بلوک پلکس دارای خواص و ویژگی هایی هستند که مقاومت فشاری این بلوک ها برابر بیست و پنج کیلوگرم بر سانتیمتر مربع یکی از ویژگی های آن می باشد. این نوع بلوک دارای چگالی هفتصد کیلوگرم بر متر مکعب است.این نوع بلوک ها در ابعاد بیست و پنج سانتیمتر و در ضخامت های ده، پانزده و بیست سانتی متر تولید می شود. یکی دیگر از ویژگی های مهم این نوع بلوک استحکام و مقاومت بافت آن است که این موضوع باعث محبوبیت و استفاده آن در اجرای پروژه های ساختمانی شده است.
شرکت ارائه دهنده بلوک پرلکس سبک محصولات خود را از طریق روش های گوناگونی به بازار عرضه می کند و نیاز به این نوع محصول را برطرف کرده است. خریداران می توانند برای تهیه بلوک پرلکس ارزان به شرکت ارائه دهنده که به طور مستقیم محصولات خود را در اختیار مصرف‌ کنندگان قرار می‌ دهند مراجعه کرده و مصالح مورد نیاز خود را خریداری کنند و از قیمت عالی آنها بهره مند شود.

فروشندگان عمده بلوک پرلکس سبک

فروشندگان عمده بلوک پرلکس سبک عمده فروشان بلوک پرلکس سبک با توجه به سفارشات خریداران، به تولید بلوک پرلکس با متریال درجه یک می پردازند. تولیدکنندگان بلوک پرلکس، محصولات خود را به صورت عمده در اختیار نمایندگی های فروش بلوک پرلکس در سراسر کشور قرار می دهند.
این نمایندگی ها که مورد اعتماد مشتریان هستند، با ارائه ی شرایط مناسب، میزان فروش بلوک پرلکس خود را بالا می برند. عرضه کنندگان مستقیم و عمده فروشان بلوک پرلکس که تامین کنندگان اصلی نیاز های بازار هستند، سعی دارند تا با توجه به تقاضای خریداران، بلوک پرلکس مد نظر مشتریان را با قیمت مناسب تولید کنند و به صورت عمده و جزیی در اختیار آن ها قرار دهند.
به همین خاطر اکثر مشتریان تمایل زیادی به خرید عمده دارند تا بتوانند از تخفیف های ویژه برخوردار شوند. فروشگاه های اینترنتی نیز با ارائه ی تخفیف های زیاد برای خرید جزیی، سعی در جلب رضایت خریدارانی دارند که نیاز به خرید عمده ی بلوک پرلکس ندارند و به تعداد کم از بلوک پرلکس نیازمندند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: الهام حسینی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09155429004

phone icon شماره تماس: 09033429004

phone icon شماره تماس: 09981098502

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Ehosseini256@gmail.com

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید