مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

مراکز فروش بلوک سقفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم در انتخاب بلوک سقفیسفارش عمده بلوک سقفی سیمانی

بلوک سقفی انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاصی هستند که با توجه به میزان بودجه و شرایط آب و هوایی منطقه می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد. از آن جایی که بلوک یکی از نیازهای اصلی در صنعت ساختمان سازی می باشد بازار فروش این محصول بسیار پر رونق است.

مراکز فروش بلوک سقفی

نکات مهم در انتخاب بلوک سقفی

نکات مهم در انتخاب بلوک سقفی بلوک سقفی یکی از رایج ترین مصالح ساختمانی است که در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. بلوک ها از مواد مختلفی هم چون بتن، سفال، یونولیت و … تولید می شود. از بلوک معمولا برای پر کردن فضای خالی بین تیرچه ها استفاده می شود.

هنگام خرید بلوک باید به چند نکته مهم و اساسی توجه شود: سطح عایق صوتی بلوک ساختمانی( به دلیل این که امروزه بیش تر ساختمان ها به صورت آپارتمانی، چند طبقه و چند واحدی ساخته می شود و به دلیل جمعیت زیادی که در یک ساختمان زندگی می کنند عایق صوتی بودن بلوک های به کار رفته در ساخت ساختمان بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد) میزان عایق حرارتی بلوک ساختمانی( این موضوع به خصوص برای ساختمان هایی که در مناطق پر خطر از نظر آتش سوزی قرار دارند بسیار با اهمیت است) اقتصادی و مقرون به صرفه بودن قیمت بلوک ساختمانی( باید توجه کنید قیمت بلوکی که خریداری می کنید با توجه به کیفیت بلوک، مناسب و به صرفه است یا نه) وزن بلوک ساختمانی( وزن بلوک تاثیر بسیار زیادی در سطح مقاومت ساختمان دارد، هر چه وزن بلوک استفاده شده در ساخت ساختمان کم تر باشد به طبع وزن ساختمان کاهش یافته و در نتیجه هنگام بروز حوادثی هم چون سیل و زلزله و … خسارت کم تری به ساختمان وارد می شود).

قیمت بلوک سقفی با توجه به سایز بندی و مشخصات آن، کیفیت بلوک و نحوه خرید آن متغیر است.

سفارش عمده بلوک سقفی سیمانی

سفارش عمده بلوک سقفی سیمانی هنگام خرید مصالح ساختمانی مانند هر چیز دیگری باید به یک سری نکات توجه کرد تا بتوان بهترین نتیجه را از خرید خود داشت. با توجه به تنوع زیاد مصالح ساختمانی در بازار که میزان کیفیت هر کدام متفاوت است باید در انتخاب و خرید آن ها دقت بالایی داشت تا بهترین نتیجه را گرفت.

بلوک سقفی سیمانی قطعه ای پیش ساخته و تو خالی است که بین دو تیرچه قرار می گیرد. در ساخت این بلوک ها از ملات ماسه و سیمان استفاده می شود. موقع خرید بلوک سقفی سیمانی باید روی بارنامه و برگ فروش مشخصاتی هم چون نام کارخانه و نشان تجاری آن، ابعاد بلوک سیمانی سقفی و هم چنین علامت استاندارد در صورت اخذ مجوز ذکر شود.

فروش عمده بلوک های ساختمانی در بسیاری از شهرها توسط نمایندگان کارخانجات تولیدی با قیمت ارزان انجام می گیرد. فروش این محصول نه تنها در ایران بسیار پر رونق است بلکه به کشورهای دیگر نیز ارسال می شود و از این طریق سود فراوانی به چرخه اقتصادی کشور وارد می کند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *