مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

مراکز خرید دیوار پیش ساخته بتنی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات دیوار پیش ساخته بتنیعرضه مستقیم دیوار پیش ساخته بتنی ارزان

مراکز خرید دیوار پیش ساخته بتنی ارزان در این راستا با ارائه محصولی با کیفیت و ارزان قیمت توانسته جایگاه خوبی در بازار به دست آورد. دیوار پیش ساخته بتنی کاربرد بسیار بالایی داشته و برای ساخت دیوار پادگان ها، باغ ها و کارخانجات مختلف استفاده می شود. این نوع دیوار پیش ساخته علاوه مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی ظاهر زیبایی دارد. برای خرید و آشنایی بیشتر با این محصول با ما همراه باشید.

مراکز خرید دیوار پیش ساخته بتنی ارزان

خصوصیات دیوار پیش ساخته بتنی

خصوصیات دیوار پیش ساخته بتنی دیوار پیش ساخته بتنی باعث ساخت و ساز و انبوه سازی جهت صرفه جویی در زمان می شود. دیوار پیش ساخته بتنی با میلگرد تقویت شده که باعث مقاومت آنها در برابر بلایای طبیعی همچون وزش باد های شدید و زمین لرزه ها شده است. از دیواره های پیش ساخته می توان به عنوان دیوار جدا کننده بین زمین ها و دیوار کشی محوطه در طرح و رنگ های متنوع استفاده نمود.

این دیوار ها دارای ستون های کناری و فوندانسیون جداگانه جهت پایداری قائم و افقی می باشد. نصب این نوع دیوار های پیش ساخته بسیار آسان و با سرعت انجام می گیرد و به صرف زمان و نیروی انسانی کمتری نیاز دارد. و امکان جابه جایی سریع آن فراهم شده و به راحتی می توان آن را از محلی به محل دیگر جابه جا نمود. برخی دیگر از خصوصیات آن عبارتند از:

  • دو طرف آن نما بوده که هزینه نما سازی را به شدت کاهش می دهد.
  • سرعت نصب بسیار بالا داشته
  • نصب و حمل و نقل آن آسان بوده
  • هرینه تعمیر و نگهدار آن بسیار کم و ناچیز می باشد
  • قابلیت نصب در سطح شیب دار و ناهمواره را دارد.

عرضه مستقیم دیوار پیش ساخته بتنی ارزان

عرضه مستقیم دیوار پیش ساخته بتنی ارزان عرضه دیوار پیش ساخته بتنی ارزان به صورت مستقیم و غیر مستقیم در سطح بازار داخلی و خارجی انجام می گیرد. برای خرید انواع دیوار پیش ساخته با کمترین هزینه ممکن و کیفیت بالا نی توانید از طریق این مجموعه تخصصی اقدام کنید و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. در هنگام خرید توجه داشته باشید مصالحی که در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی استفاده می شود، بستگی به محل نصب دیوار دارد، زیرا درصد مواد تشکیل دهنده این نوع از دیوار ها با توجه به انتظاری که از این دیوار ها دارند کاربرد متفاوتی دارد.

توجه کنید آبی که برای ساخت دیوار به کاربر برده می شود باید از مواد اسیدی، بازی و آلی عادی باشد. استفاده از میلگرد با مقاومت کششی بالا و ترکیبات سنگدانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. سنگدانه ها دارای ترکیباتی از شن نخودی، شن عدسی و ترکیبات ماسه ای می باشد، برای اینکه سطح صیقلی و صاف داشته باشبم باید از مواد روان کننده با کیفیت بالا استفاده کنیم.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *