مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

مراکز خرید دیوارهای فوق سبک slp

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید دیوارهای فوق سبک slpعرضه مستقیم دیوارهای فوق سبک slp

دیوارهای فوق سبک slp بدون مصالح ساختمانی ساخته شده اند بدین ترتیب دارای وزن سبکی هستند و در صنعت ساختمان سازی به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. این دیوار به صورت ساده و رنگی بوده و با هر محیطی به خوبی ست می شود. چگالی کم باعث شده تا حمل و نقل آسانی داشته باشد. در این مرکز خرید قیمت دیوار فوق سبک مناسب بوده بدین ترتیب مصرف کنندگان می توانند به راحتی و با هزینه کمتر آن را تهیه کنند.

مراکز خرید دیوارهای فوق سبک slp

فرآیند تولید دیوارهای فوق سبک slp

فرآیند تولید دیوارهای فوق سبک slp دیوارهای فوق سبک slp دارای ساختاری منحصر به فرد هستند و در آن از هیچ مصالح ساختمانی چون گچ و سیمان و آجر استفاده نشده در این صورت علاوه بر سبک بودن دارای قطری استاندارد و استحکام بالا هستند. این دیوارها نسوز هستند بدین ترتیب امروزه در ساختمان سازی بیشترین سطح مصرف را دارند و می توانند در شرایط سخت بهترین کارایی را از خود نشان دهند.

تولیدی در فرآیند ساخت این دیوارها مراحل زیر را به صورت کاملا استاندارد و مطابق با فناوری های روز دنیا طی می کند:

  • اولین مرحله در تولید این دیوارها آماده سازی مواد اولیه لست که شامل مفتول های آهنی و پلی استایرن انبساطی است که به صورت کاملا فشرده درون کار قرار گرفته اند.
  • با حرارت دادن مواد را منعطف کرده و درون قالب هایی از پیش تعیین شده که هر کدام قطر خاصی هم دارند قرار می دهند.
  • زمانی که مواد سرد می شوند استحکام لازم را پیدا کرده و به دلیل بافت متراکم به راحتی از درون قالب خارج می شوند.

عرضه مستقیم دیوارهای فوق سبک slp

عرضه مستقیم دیوارهای فوق سبک slp این مرکز برای عرضه دیوار slp فوق سبک از روش های مختلفی استفاده می کند. دیوارهایی که به بازار عرضه می شوند همگی دارای سطح کیفی بالا و قیمت مناسبی هستند بدین ترتیب توانسته اند رضایت مشتری را به خوبی جلب کنند که دد این صورت فروشنده و تولیدی هم به اعتبار و محبوبیت لازم در بازار دست پیدا می کنند.‌

تولیدی برای عرضه به صورت مستقیم ابتدا دست واسطه ها و دلالان که مهمترین عامل افزایش قیمت هستند را از بازار کوتاه می کند. در این صورت این مصالح ساختمانی با کیفیت اولیه و قیمت مناسب تر به دست مصرف کننده می رسند. روش های مستقیم در معاملات پر سود نقش بسزایی دارند و می توانند تولیدی را به مشتری نزدیک تر کنند.عرضه این تجهیزات به صورت آنلاین از روش های مستقیم بوده که برای هر دو طرف معامله سود خوبی هم دارد. در این روش سفارش دهندگان توانسته اند خود به صورت آنلاین به نمونه های مختلف دیوار دسترسی داشته باشند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *