مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

فروش مستقیم تری دی پنل سقفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات فنی تری دی پنل سقفیسفارش عمده تری دی پنل سقفی

بازار فروش ديوارهاي سبک SLP به صورت عمده امروزه از رونق بسیار خوبی برخوردار است. افراد کاملا بر این موضوع اشراف پیدا کرده اند که تهیه انواع این محصولات در حجم زیاد باعث بهره مند شدن از رونق اقتصادی خواهد شد و همچنین می توانند تا مدت بسیار طولانی، اجناسشان را در اختیار داشته باشند و از آن ها استفاده نمایند و این گزینه نیز می تواند به صرفه جویی در هزینه ها کمک کند. قیمت دیوار سبک SLP متناسب با نوع آن تعیین می شود.

فروش مستقیم تری دی پنل سقفی

مشخصات فنی تری دی پنل سقفی

مشخصات فنی تری دی پنل سقفی تری دی پانل از یک لایه عایق پلی استایرن انبساطی می باشد که بین دو صفحه مشبک مفتولی قرار می گیرد و این لایه ها توسط خرپاهای قطری به صورت جوش یا مفتول به یکدیگر متصل شده اند. پس از نصب این پنل ها بتن از هر دو طرف پوشیده شده است.

وجود لایه پلی استایرن در اعضای پانلی باعث کاهش وزن قطعات دیوار و سقف در سازه ها می شود. این سیستم در زمینه های انرژی، حریق، آکوستیک و سازه فعالیت می کند، این نوع پنل ها در دیوار های آجری و سفالی استفاده می شود. و سیستم مناسبی برای کف، سقف و بام می باشد و در ساختمان ها و ویلاهای استفاده می شود.

این محصول مقاومت بسیار بالایی در مقابل نفوذ و عبور گرما دارد، عوامل زیادی از جمله ضخامت و تراکم هسته پلی استایرن بر روی کیفیت آن تاثیر گذار می باشد. از تری پنل می توان در ساختمان های یک یا دو طبقه بدون استفاده از اسکلت فلزی استفاده نمود و به عنوان دیوارهای بار بر، تقسیم کننده بهره گرفت.

ابعاد استاندارد پانل‌ها به عرض ۲۰۰/۱ متر و ارتفاع ۷۰/۲ به بالا ساخته می‌شود که بسته به مورد استفاده قابل تفسیر می‌باشد بتن پاشیده شده روی پانل‌ها به مقاومت حداقل mpa20 برای پانل‌های باربر و mpa15 برای دیوارهای غیر باربر استفاده می‌شود. مقاومت کششی مفتول مورد استفاده kg/cm2 4000 برای پانل‌های باربرو kg/cm2 3000 برای پانل‌های غیر باربر می‌باشد

سفارش عمده تری دی پنل سقفی

سفارش عمده تری دی پنل سقفی سفارش تری دی پنل سقفی به روشهای گوناگونی در سطح بازار داخلی و خارجی انجام می گیرد. برای خرید این محصول با کیفیت و مرغوبیت بالا می توانید از طریق این مجموعه تخصصی اقدام کنید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، بیشتر علل پرفروشی این محصول عبارتند از:

  • اجرای نازک کاری بدون نیاز به ملات گچ و خاک
  • عایق حرارتی، رطوبتی و صوتی خوبی می باشند.
  • بدون نیاز به اجرای نعل درگاه برای اجرای بازشوی پنجره و درب
  • به دلیل اینکه وزن بسیار پایینی دارند بارهای مرده سازه کاهش می یابد.
  • عدم ریزش آوار به هنگام وقوع زلزله به دلیل پیوستگی و یکپارچگی در سقف و دیوارها
  • تری دی پنل ها وزن بسیار سبکی دارند برای همین به راحتی حمل می شوند.
  • مقاومت بالای تری دی پانل برای نصب پیج و میخ و … بر روی دیوار تری دی پنل
  • مقاومت عالی در برابر آتش سوری به دلیل اجرای دو لایه بتن شاتکریت در اطراف پلی استایرن
الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *