مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

فروش انواع بلوک ساختمانی سبک

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات مختصری درباره بلوک ساختمانی سبکانواع دیگر بلوک ساختمانیفروش انواع بلوک ساختمانی سبک

فروش انواع بلوک ساختمانی سبک بیشتر به صورت عمده انجام می گیرد. از آنجا که این نوع بلوک های سیمانی امروزه در صنعت ساخت و ساز به وفور مورد استفاده قرار می گیرند، لذا خریداران زیادی تمایل به خرید و سفارش آن به صورت کلی و در تعداد بالا دارند.

همین امر سبب شده تا فروش آن به صورت عمده و مستقیم انجام گیرد تا خریداران بزرگ بتوانند نیاز خود را به صورت یکجا و در زمان کوتاه تری تامین نمایند. همچنین مزیت پخش بلوک ساختمانی سبک به صورت کلی پایین تر بودن قیمت آن می باشد.

فروش انواع بلوک ساختمانی سبک

اطلاعات مختصری درباره بلوک ساختمانی سبک

اطلاعات مختصری درباره بلوک ساختمانی سبک

بلوک سبک می توان گفت از کارآمدترین و پرمصرف ترین مصالح ساختمانی نوین می باشد که این صنعت دچار تحویل عظیم کرده است. این مصالح به دلیل وزن کم و استفاده تکنولوژی به روز اختراع و به بازار عرضه شده است. این نوع بلوک ها از ترکیب ماسه ریز دانه، سیمان و پوکه های معدنی با آب به دست می آید که از مزایای آن مقاومت فوق العاده در مقابل زمین لرزه است. علت اصلی سبک بودن آن فقط به دلیل مواد اولیه تشکیل شده آن نیست بلکه دلیل اصلی آن ایجاد تخلخل توسط حباب های کوچک هوا در بافت آن می باشد.

انواع بلوک های سبک ساختمانی با نام بلوک هبلکس، بلوک گازی، بلوک سه جداره، بلوک سیمانی، بلوک لیپر، بلوک لیکا و … وجود دارد که هر کدام کاربرد مخصوص به خویش دارد. در میان انواع و اقسام بلوک های ساختمانی سبک، بلوک هیلبکس از مزیت های قابل توجهی نسبت به دیگر بلوک های ساختمانی است که در دیوارچینی ساختمان و با احداث پروژه های بزرگ صنعتی، عاقل ترین روش برای اطمینان از ایمنی ساختمان، صرفه جویی در هزینه ها، مصرف بهینه انرژی و همچنین وفاداری به قوانین محیط زیست می باشد.

انواع دیگر بلوک ساختمانی

انواع دیگر بلوک ساختمانی

انواع بلوک سیمانی را می توان به موارد ذیل تقسیم بندی کنیم

  1. بلوک سیمانی معمولی که در ساخت آن از شن و ماسه طبیعی رودخانه استفاده می شود. چگالی این بلوک ها حدود 2000 کیلوگرم بر متر مکعب پس از انجام فرآیند خشک شدن می باشد.
  2. بلوک صنعتی: بلوک صنعتی از ترکیب سبک دانه‌های صنعتی با سیمان و آب ساخته و دارای جرم حجمی کمتر از ۹۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد که حداقل استحکام آن ها ۳۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می‌باشد. مهمترین تفاوت بلوک‌های سبک صنعتی با بلوک‌های سیمانی معمولی این می باشد که ضخامت جداره بلوک‌های توخالی بیشتر می باشد که به دلیل خواص عایق کاری است (حدود ۳ سانتی متر).
  3. بلوک معدنی از مخلوط کردن آب، سیمان و پوکه معدنی به دست می آید. پوکه معدنی نوعی پوکه است که از معدن استخراج و همان خاکستر مواد آتشفشانی است. پوکه معدنی در بخش‌های شمالی کشور به وفور یافت می شود بنابراین این نوع بلوک‌ها قیمت عالی دارند.

فروش انواع بلوک ساختمانی سبک

فروش انواع  بلوک ساختمانی سبک

فروش بلوک ساختمانی مرغوب سبک و انواع مختلف آن امروزه به روش های مختلفی صورت می گیرد. یکی از روش هایی که با استقبال خوب خریداران نیز روبه رو شده، فروش اینترنتی می باشد. با گسترش فضای مجازی و اقبال عمومی به خرید غیرحضوری، انواع مصالح ساختمانی هم به صورت آنلاین به فروش می رسند.

در این شیوه هم فروش سرعت بیشتری دارد و هم مشتری آسانتر می تواند به خرید خود دست یابد. ما به عنوان فروشنده عمده در تلاشیم تا باکیفیت ترین بلوک های ساختمانی باکیفیت را مستقیما به خریداران در سراسر کشور عرضه کنیم.

فروش آنلاین و از طریق سایت انجام می گیرد و شما می توانید جهت خرید و ثبت سفارشات به صورت اینترنتی اقدام کنید. چون فروش بی واسطه انجام می گیرد، لذا قیمت های اعلام شده نیز مناسب تر از بازار آزاد و فروشگاه های عرضه کننده مصالح ساختمانی در سطح شهر است.

فروش بدون محدودیت زمانی بوده و شما می توانید به صورت 24 ساعته برای خرید اقدام نمایید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *