مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

فروشگاه انواع بلوک سیمانی سبک

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده از بلوک سیمانی سبکآشنایی با فرآیند تولید بلوک سیمانیمرکز توزیع بلوک سیمانی سبکعرضه مستقیم بلوک سیمانی سبک

با عضویت در گروه مشتریان ویژه فروشگاه انواع بلوک سیمانی سبک شما می توانید کاملا از تخفیف هایی که برای بلوک سیمانی عایق دار و بلوک سیمانی عایق صدا انجام می‌ شود، آشنایی پیدا کنید. این تسهیلات ویژه معمولا به مشتریانی که خوش خدمت هستند و خرید زیادی را از این فروشگاه انجام می‌ دهند تعلق می گیرد .مشتریانی که می‌خواهند در محصولات عمده را برای خودشان داشته باشند از این فروشگاه خرید می کنند.

فروشگاه انواع بلوک سیمانی سبک

موارد استفاده از بلوک سیمانی سبک

موارد استفاده از بلوک سیمانی سبک بلوک سیمانی سبک به خاطر وزن پایینی که دارد عمدتاً در ساختمان سازی از آن زیاد استفاده می شود. معمولاً برای ساخت حصار، برای باغ و ویلا ها، برای سالنهای ورزشی و سالن های مختلف، برای تیغه بندی این محصول مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد های متنوعی برای این محصول تعریف شده است. برای مثال می توان در ساخت دیوار هایی که برای جدا سازی استفاده می شوند به طور عمده از این محصولات استفاده کرد. با توجه به اینکه این سری از محصولات به راحتی نصب می شوند در پارتیشن بندی اولویت زیادی را دارند.

همچنین از برخی از این بلوک هایی که سیمانی هستند برای ساخت دودکش ها و شومینه هایی که وجود دارد کاملا استفاده می شود. این محصولات گزینه ایده آل برای استفاده کردن هستند. در پروژه هایی که به عنوان پروژه های تزیینی هستند نیز استفاده از بلوک سیمانی را به وفور می‌ بینیم. به عنوان مثال در زمانی که نیاز به ساخت نیمکت وجود دارد و یا برای استند گل نیز مناسب است. بیشتر مهندسین شرکت هایی که ساختمانی هستند از این محصولات برای ذخیره و محافظت استفاده می کنند.

آشنایی با فرآیند تولید بلوک سیمانی

آشنایی با فرآیند تولید بلوک سیمانی برای هر محصول صنعتی قطعا استفاده از یک روش مناسب نخواهد بود زیرا نمی‌ توان که آن محصول را با یک روش به صورت عمده تولید کرده و وارد بازار مصرف کرد. برای همین ما در محصولات ساختمانی مانند بلوک سیمانی سبک روش های بسیار متعددی را برای ساخت محصولات مشاهده می کنیم. یک روش های ساخت محصولات روش سنتی است. مثل زمانهای گذشته این محصولات را در قالب هایی که وجود دارد می‌ ریزند و پس از اینکه کاملاً بلوک ها به حالت گیرش در می آید آنها را از قالب ها خارج می کنند.

4 روش قالب یک روش کاملا سنتی برای محصول می باشد. روش بعدی روش پرسی است که خود این روش نیز به دو دسته روش پرسی خشک و روش پرستی خیس تقسیم بندی شده است. این روش تولید به صورت دو لایه می باشد که برخی از اوقات به صورت یک لایه نیز تولید می شود. بسیاری از مهندسی پیشنهاد می کنند که روش دو لایه به خاطر قیمت مناسب تر مد نظر قرار بگیرد .

ترکیباتی که برای ساختن بلوک های سیمانی نیاز می باشد سیمان و مصالح سنگی و آب و مواد افزودنی هستند. اصلی ترین نوع سیمانی که برای ساخت این محصول استفاده می‌ شود سیمان پرتلند است. سیمان پرتلند ضد سولفات است و می تواند که یک گزینه مقرون به صرفه برای تولید این محصولات باشد. مواد افزودنی شامل موادی مانند مواد رنگی و مواد حباب ساز و مواد کف ساز و مواد روان کننده است.

مرکز توزیع بلوک سیمانی سبک

مرکز توزیع بلوک سیمانی سبک مرکز توزیع بلوک سیمانی سبک فعالیت خود را در زمینه عرضه انواع بلوک سبک ساختمانی از حدود چندین سال قبل آغاز کرده است. هدف اصلی این مجموعه بهره برداری درست از معدن ها بوده که بتوانند این محصولات را به موقع به دست مشتریان برسانند. مدیران ارشدی که برای مجموعه فعالیت می‌ کنند کاملاً شیوه مدیریت شان به این نحو است که در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و قیمت پایین محصولات را برای مشتریان آماده سازی بکنند. تخصص تیم توزیع این محصولات از مهمترین ویژگی هایی است که در مجموعه های دیگر زیاد به چشم نمی خورد.

با توجه به این که بلوک های سیمانی وزن کمتری را دارند، حمل و نقل آنها کمی سخت می باشد. اگر دقت لازم در زمان توزیع آنها انجام نگیرد، ممکن است که به بلوک ها آسیب‌ رسانی شود. در این مرکز توزیع کاملاً به مشتری تضمین داده می‌ شود که محصولات بلوک سیمانی فوم دار به صورت کاملا سالم به دست آنها خواهد رسید. کیفیت محصولات کاملا مثال‌ زدنی است. مشتری مداری و رضایت مشتری اولویت کاری برای تمام تیم مرکز توزیع بلوک سیمانی فوق سبک است.

نتیجه تلاش هایی که این مرکز توزیع انجام داده است، این است که توانستند به بازار جهانی ورود پیدا کنند . واحد های توزیع و تحقیقی که درباره محصولات وجود دارد باعث شده است کاملاً یک فضای مناسبی برای عرضه بلوک سیمانی سبک ایجاد شود. خواسته های مشتریان برای مرکز توزیع اولویت می باشد. مشتریان می توانند که هر محصولی که مدنظرشان وجود دارد را یا سفارش دهند و یا به صورت مستقیم خریداری کنند.

عرضه مستقیم بلوک سیمانی سبک

عرضه مستقیم بلوک سیمانی سبک قطعاً تا به الان متوجه این شده‌ اید که قیمتی که یک کارخانه تولیدی بر روی بلوک سیمانی سبک قرار می‌د هد کاملاً تخصصی شده است و با قیمتی که یک مشتری برای آن در بازار می پردازد، تفاوت آن کاملاً واضح و آشکار است. تا زمانی که یک محصول به دست مشتری می‌ رسد واسطه‌ ها میزان سود خودشان را بر روی قیمت این محصولات قرار می‌ دهند.

هر چقدر که تعداد این واسطه ها زیادتر باشد سود زیادتری بر روی محصول قرار خواهد گرفت. همه اینها به جز هزینه هایی است که برخی از واسطه‌ ها برای حمل و نقل محصولات و نگهداری آنها نیز می گذارند. تا زمانی که عرضه مستقیم برای بلوک سیمانی سبک اتفاق می افتد به طور کلی این موانع حذف می شود. با عرضه مستقیم مشتریان متوجه شدند که تا به الان تا چه اندازه در قیمت‌ ها تفاوت ایجاد شده است .

مقرون به صرفه ترین روشی که برای عرضه بلوک سیمانی سبک شناخته شده است، در تمام کشورهای جهان نیز همین روش بدون واسطه و عرضه مستقیم از شرکت تولیدی به دست مشتری است. یک شرکت تولیدی توان خود را بر این می‌ گذارد که بتواند محصولات بیشتری را در بازار به فروش برساند . در واقع سود کارخانه بستگی به همین میزان فروشی دارد که این محصولات را انجام می دهد. وقتی که عرضه به حالت مستقیم انجام می شود مشتری رغبت زیادتری را برای خرید محصول دارد. این روش خود نیز به عنوان یک روش بازار یابی شناخته می شود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *