مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

فروشنده دیوار پیش ساخته سبک بتنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید دیوار پیش ساخته بتنیمراکز خرید دیوار پیش ساخته سبک بتنی

یکی از بهترین محصولاتی که توسط مراکز فروشنده انواع مصالح ساختمانی ارائه می گردد و این روزها برای ساخت بسیاری از بناها کاربرد بسیار زیادی دارد، دیوار پیش ساخته سبک بتنی است.
این محصول همانگونه که از نام آن مشخص است در جایی خارج از محل ساخت و ساز بنا مانند کارخانجات و یا کارگاه های مخصوص تولید شده و سپس به ساختمان منتقل شده و در ساختار آن به کار می رود.

فروشنده دیوار پیش ساخته سبک بتنی

فرآیند تولید دیوار پیش ساخته بتنی

فرآیند تولید دیوار پیش ساخته بتنی مدت هاست در کارخانجات معتبر کشورمان شاهد تولید دیوار بتنی از پیش ساخته هستیم که در واقع یک تحول عظیم در زمینه صنعت ساختمان به وجود آورده است؛ برای تولید این دیوار ابتدا مواد اولیه تشکیل دهنده آن که شامل سیمان، ماسه سیلیسی، آهک و همچنین پودر آلومینیوم می باشد را به میزان کافی با همدیگر کاملاً مخلوط می نمایند.
در ادامه مخلوطی که به دست آمده است را درون دستگاه اتوکلاو که در واقع یک نوع میکسر قدرتمند است قرار می دهند و سپس آن را با حرارتی به میزان 200 درجه سانتی گراد و همچنین فشاری به اندازه 12 اتمسفر پخته و آماده می نمایند.
در پایان کار نیز آنها را درون قالب های مخصوص که هر کدام دارای اندازه خاص خود می باشند ریخته و به شکل و حالت مورد نظر در می آورند؛ البته این قالب ها را پس از تولید نیز می توان در شکل و اندازه های دلخواه برش داد و از کارایی آنها برای بنای ساختمان ها استفاده کرد.

تجربه نشان دهنده آن است که دیوارهای بتنی از پیش ساخته شده دارای دوام و استقامت بالایی بوده و از ساختمان در برابر آسیب هایی مانند زلزله و آتش سوزی به خوبی محافظت خواهد کرد و این امر سبب شده است که توجه بسیاری از سازندگان بنا به آن جلب شود.

مراکز خرید دیوار پیش ساخته سبک بتنی

مراکز خرید دیوار پیش ساخته سبک بتنی با پیشرفت های فراوانی که در زمینه علم و تکنولوژی و فناوری رخ داد، ما هر روزه شاهد تولید محصولات جدیدی هستیم که زندگی را برای ما انسان ها آسان تر می نماید؛ یکی از این محصولات دیوار بتنی از پیش ساخته شده است.
یکی از بزرگترین مزایایی که این دیوار به همراه دارد این است که دارای وزن بسیار سبکی بوده و همین امر سبب می شود که وزن ساختمان کاهش پیدا کرده و نیاز به مصرف فولاد و بتن نیز کمتر شود و این امر صرفه های اقتصادی فراوانی با خود به همراه دارد.

شما عزیزان می توانید این محصول با ارزش و عالی را از طریق مراکز خرید دیوار بتنی پیش ساخته خریداری کرده و از امتیازات ویژه ای که برای ساختمان شما به همراه می آورد برخوردار شوید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *