مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

فروشنده بلوک بتنی سبک اسفنجی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای بلوک بتنی سبک اسفنجیعرضه انواع بلوک بتنی سبک

فروشنده بلوک بتنی سبک اسفنجی علاوه بر قیمت مقرون به صرفه، عایق مناسبی می باشد و امکان جذب رطوبت را دارد. تیغه ۱۰ معمولا به صورت ۵ یا ۶ حفره تولید می شوند که از نظر کیفیت و نوع کاربرد تفاوتی در عمل با همدیگر ندارند. این سفال به دو روش آفتابی و خشک کن تولید می شود. از لحاظ شکل ظاهری می توان گفت محصول تولید شده با دستگاه خشک کن نسبت به بلوک بتنی اسفنجی تولید شده با آفتاب، دارای ظاهری شکیل تر می باشد.

فروشنده بلوک بتنی سبک اسفنجی

مزایای بلوک بتنی سبک اسفنجی

مزایای بلوک بتنی سبک اسفنجی

به طور خلاصه، مزایای بلوک سبک فوم بتنی با جریان پذیری بالا، وزن کم، مقاومت کنترل شده کم و عایق حرارتی عالی. بتن فوم خاصیت انقباض بالایی دارد. تخمین زده می شود که 10 برابر بتن معمولی منقبض می شود. دلیل این امر را فقدان سنگدانه ها در آن می دانند. جریان پذیری بالای این بتن باعث می شود تا راحت تر بتوان آن را قرار داد. بتن فوم می تواند کوچکترین فضاهای خالی را پر کند. زیاد این نوع بتن نیاز به استفاده از ارتعاشات مکانیکی مانند ویبراتورها را برای تقویت بتن در حین بتن ریزی حذف می کند.

این بتن با چگالی کم مقاومت بسیار خوبی در برابر چرخه های انجماد و ذوب دارد. بتن فوم همچنین مقاومت خوبی در برابر حملات شیمیایی تهاجمی مانند حمله سولفات دارد. با این حال، یک مطالعه نشان می دهد که کربناتهای بتن با چگالی پایین با سرعت نسبتاً بالاتری استفاده می شود. بتن فوم مقاومت بالایی در برابر آتش دارد. آزمایشات نشان داده است که این بتن مانند بتن با چگالی معمولی در زیر آتش پوسته پوسته نمی شود، به عبارت دیگر، این یک بتن فوم مقاوم در برابر آتش است.

بتن فوم عایق حرارتی بالایی دارد، اما عایق حرارتی چیست؟ در واقع عایق حرارتی از انتقال حرارت جلوگیری می کند. این ویژگی بتن فوم به ریز ساختارهای سلولی آن نسبت داده می شود. میزان نفوذ آب در این بتن تا زمانی که حفره های بزرگتر با مکش پر نشده باشند. کم خواهد بود. بنابراین، مقاومت نسبتاً خوبی در برابر یخ زدگی دارد.

عرضه انواع بلوک بتنی سبک

عرضه انواع بلوک بتنی سبک

تامین بلوک های بتنی سبک وزن که امروزه در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع بلوک از ماسه، سیمان پرتلند و سیمان در ابعاد مختلف ساخته شده است. این بلوک ها در شکل های جامد و توخالی قالب گیری می شوند و هرچه وزن آنها بیشتر باشد، مقاومت فشاری آنها نیز بیشتر می شود. اگر دیوار ساختمان صرفاً برای جداسازی فضا ساخته شده است، از انواع بلوک بتنی های توخالی استفاده می شود، اما اگر هدف از ایجاد دیوار تحمل بار است، سوراخ های بلوک باید با بتن پر شود. بلوک های سیمانی مانند بلوک های آجری به شکل مستطیل هستند و سطح آنها به راحتی به ملات می چسبد.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *