مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

فروشنده انواع بلوک ساختمانی سبک

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد بلوک سبک در ساختمان سازیمراکز خرید بلوک ساختمانی سبک

بلوک ساختمانی سبک همانطور که از نامش پیداست برای ساختکان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و در صنعت ساختمان سازی با تولید بلوک ساختمانی سبک تحول عظیمی رخ داده است.این بلوک عه دارای وزنی بسیار سبک و مقاوم می باشند و این مزایای بلوک های سبک باعث شده جایگزین انواع بلوک ساختمانی موجود در بازار شود. کارخانه‌های تولیدی هستند که روزانه به تولید انبوه این بلوک‌ها می پردازند و ان را به عمده فروشی و فروشندگان مصالح ساختمانی میفروشند و آنان این بلوک ها را در سر تا سر کشور توزیع می کنند.

فروشنده انواع بلوک ساختمانی سبک

کاربرد بلوک سبک در ساختمان سازی

کاربرد بلوک سبک در ساختمان سازی بلوک های سبک از ماسه و اب و سیمان ساخته شده اند، که انواع بلوک ساختمانی در مدل های دیگر متناسب طرحی که دارند از مواد اولیه خاص خود برخوردارند. دلیل سبک بودن انها وجود حباب های هوا در بافتشان می باشد.در واقع این بلوک های سبک جایگزین بسیار عالی و مناسبی بجای آجرهای سنگین هستند.

مواد اولیه و ساخت بلوک ساختمانی سبک دارای دو نوع فوم دار و بدون فوم بر دو پایه تولید می‌شوند.

  1. بلوک ساختمانی سبک بر پایه سیمان و ماسه
  2. بلوک ساختمانی سبک بر پایه گل رس و لیکا

امروزه از مهم ترین مصالح ساختمانی برای ساختمان سازی،از خرید بلوک سبک ساختمانی شروع می کنند.

از بلوک سبک برای ساخت دیوارهای پیش ساخته بتنی، پر کردن کف ساختمان ها، ساخت سقف و، همچنین عایق بندی مناسبی دربرابر آلودگی صوتی،گرما و سرما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین لازم به ذکر است در مناطق زلزله خیز کشورمان که امکان ایجاد یک زلزله با ریشتر بالا را دارد ،مهندسین توصیه می کنند که برای ساختمان سازی از بلوک های سبک بجای آخرهای سنگین استفاده کنند تا خسارات جانی و مالی کمتری در هنگام زلزله برای افراد ایجاد شود.

البته انواع مختلف بلوک ساختمانی سبک تولید می شود که هر کدام در جایگاه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد های مخصوص به خود را دارد، از جمله؛

  • بلوک ساختمانی سبک رده اول
  • بلوک ساختمانی سبک رده دوم
  • بلوک ساختمانی سبک رده سوم
  • بلوک ساختمانی سبک رده چهارم

هر کدام از این ها دارای چگالی خاص در تولیدشان می باشند که ناظران و مهندسان ساختمان در هنگام دیوار چینی و کف چینی و غیره، برای استفاده سفارش میدهند.

مراکز خرید بلوک ساختمانی سبک

مراکز خرید بلوک ساختمانی سبک مراکز خرید معتبر فراوانی هستند که روزانه انواع بلوک سبک را از کارخانه های تولیدی به صورت انبوه خریداری کرده، و در مقدار مشخص این بلوک های با کیفیت تولید بالا را در سراسر کشور پخش می‌کنند و از جمله این مراکز فروش ، مرکز پویا بلوک می‌باشد که انواع مختلف بلوک های فوم دارو بدون فوم در نوع های مختلف، با کاربردهای متنوع، در مقدار فراوانی در مراکز خود دارند که مشتریان و پیمان کاران ساختمان‌ها با مراجعه به این مرکز و ثبت سفارش خود، و خرید بلوک ساختمانی مورد نظر از این مرکز با قیمت بسیار مناسب، رضایتمندی بسیار زیادی بعد از خرید خود خواهند داشت.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *