مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

عرضه کننده تری دی پنل سه بعدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات فنی تری دی پنل سه بعدیخرید مستقیم تری دی پنل سه بعدی

امروزه عرضه کننده تری دی پنل سه بعدی همه تلاش خود را بکار گرفته است تا جدید ترین مدل های این محصولات را که در کارخانه های بزرگ تولید می‌ شوند به مشتریان ارائه نماید تا بتواند نظر آن ها را به سمت این محصولات و فروش آن ها جلب نماید، به همین منظور انواع تری دی پنل هارا در بازار عرضه می‌ کند تا مشتریان نیز بتوانند در صنایع ساختمان سازی از آن ها استفاده نمایند.

عرضه کننده تری دی پنل سه بعدی

مشخصات فنی تری دی پنل سه بعدی

مشخصات فنی تری دی پنل سه بعدی در اینجا چند مورد از مشخصات فنی تری دی پنل سه بعدی را برای شما بیان خواهیم کرد و اطلاعاتی درباره ویژگی ها و کاربرد های متفاوت آن ها در اختیار شما قرار خواهیم داد تا با این محصولات بیشتر آشنا شوید، همانطور که می‌ دانید امروزه در صنعت ساختمان سازی از مواد، مصالح و تجهیزات بسیاری استفاده می شود که هرکدام از آن ها دارای ویژگی ها و کاربرد های متفاوتی هستند، در این میان انواع تری دی پنل نقش اساسی در این امر دارند، زیرا از آن ها بجای دیوار های سنگین و غیر قابل جابجایی استفاده می کنند.

در برخی از ساختمان ها که افراد قصد جدا کردن دو محیط از یکدیگر را دارند بجای دیوار های دائمی از این محصولات استفاده می کنند که بعدا در صورت تمایل بتوانند به راحتی آن دیوار را برداشته و آن را به حالت قبل بازگردانند، این نمونه از پنل ها سبک تر از دیوار های معمولی می باشند و بسیار کاربردی هستند و بعد از کارگذاری بتن و گچ بر روی آن ها کشیده شده و رنگ می شوند و دارای مشخصات فنی منحصر به فردی می باشند.

  1. از جمله مشخصات این محصولات جنس آن ها می باشد که از یونولیت بوده و پیش ساخته می باشند و کیفیتی بسیار عالی دارند و همچنین دارای اجزای مختلفی هستند.
  2. این تری دی پنل ها دارای یک شبکه توری هستند که از جنس فولاد می باشند و بسیار محکم بوده و طول عمر بالایی دارند و تا مدت های طولانی نیاز به تعمیر و تعویض ندارند.
  3. این محصولات دارای پلی استایرن یا عایق می باشد که از شبکه توری محافظت می کند و یک نگهدارنده شبکه دارند که باعث نگه داشتن بتن هایی می شود که بر روی این شبکه های توری پاشیده می شوند و نقشی بسیار کاربردی و اساسی ایفا می کنند.

خرید مستقیم تری دی پنل سه بعدی

خرید مستقیم تری دی پنل سه بعدی تولید کنندگان برای خرید تری دی پنل سه بعدی به صورت مستقیم روش های مختلفی را پیش پای مشتریان قرار داده اند تا هم از سود بیشتری برای فروش این محصولات برخوردار شوند و هم بتوانند مشتریان را از ارائه خدمات و محصولات خود راضی نگه دارند، به همین منظور روش خرید مستقیم را به آن ها توصیه می کنند تا مشتریان مستقیما به خود آن ها مراجعه کنند تا قیمت تری دی پنل سه بعدی را نیز به قیمت کارخانه به مشتریان عرضه کنند و بتوانند خریداران بیشتری را به سمت خود جلب کنند و بر خرید و فروش این محصولات بی افزایند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *