مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

عرضه کننده تری دی پانل عایق حرارتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تری دی پانل و نکات دانستنی آنخرید مستقیم تری دی پانل عایق

تری دی پانل عایق یک پانل پیش ساخته است که به عنوان یکی از مصالح پر کاربرد ساختمانی استفاده می‌ شود و مجموعه ما به عنوان عرضه کننده تری دی پانل های عایق حرارتی سعی دارد تا برترین و استاندارد ترین گونه از این پانل های پیش ساخته را شناسایی کند و در ویترین فروش خود قرار دهد تا همواره بهترین گزینه‌ ها را برای پیشنهاد دادن به مشتریان عزیز در دست داشته باشد.

عرضه کننده تری دی پانل عایق حرارتی

تری دی پانل و نکات دانستنی آن

تری دی پانل و نکات دانستنی آن تری دی پانل عایق حرارتی نوعی دیوار پیش ساخته است که در ساختار این دیوار ها از عایقی از جنس پلی استایرن و نیز شبکه های مش بندی شده استفاده شده است. از تری دی پانل ها به عنوان یک دیوار جدا کننده و یا یک دیوار باربر استفاده می کنند. از همین جهت می‌ توان گفت تری دی پانل ها به دو مدل باربر و غیر باربر تقسیم‌ بندی می‌ شوند.

به طور کلی تری دی پانل ها بهترین گزینه به جای دیوار های آجری به حساب می آیند که می توان آن ها را در قسمت سقف و کف ساختمان ها استفاده کرد. گونه های باربر این پانل ها باعث می شود که امکان حذف تیر ها و ستون ها وجود داشته باشد. به همین جهت استفاده از این صفحات پیشرفته موجب کاهش وزن ساختمان می‌ شود. همچنین این پانل ها در برابر زلزله مقاومت خوبی از خود نشان می دهند و در هنگام وقوع چنین بلایای طبیعی خطر آفرین نیستند.

جالب است بدانید که مقاومت حرارتی این دسته از دیوار های پیش ساخته بی‌ نظیر است و به عنوان پانل‌ های نسوز در بازار شناخته می شود که هنگام بروز آتش سوزی می‌ توانند گستره آتش را محدود کنند که این موضوع یکی از مزیت های دیوار های پیش ساخته به حساب می آید.

نحوه اجرای تری دی پانل ها بسیار آسان است و به زمان کمی احتیاج دارد. به همین جهت سرعت ساخت پروژه های ساختمانی با استفاده از این پانل ها افزایش پیدا می کند. همچنین این پنل ها در برابر نفوذ حشرات مقاوم هستند و نیز عمر مفید ساختمان را افزایش می دهند.

خرید مستقیم تری دی پانل عایق

خرید مستقیم تری دی پانل عایق تری دی پانل ها بهترین گزینه برای به کار گرفتن در قسمت جداره ساختمان ها به حساب می آیند که وزن ساختمان را کاهش می‌ دهند و نیز هزینه معقولی دارند. اما پیمان کاران سعی دارند تا از روش هایی استفاده کنند که قیمت تری دی پانل عایق تا حدی کاهش پیدا کند که ما برای تحقق یافتن چنین خواسته‌ ای خرید مستقیم تری دی پانل عایق را به شما پیشنهاد می کنیم. چرا که تنها با خرید مستقیم می‌ توان از قیمت خرید این محصول کاست.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *