مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

عرضه بلوک گچی بدون فوم پویا بلوک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصه های کیفی بلوک گچی بدون فومخرید مستقیم بلوک گچی بدون فوم

عرضه انواع بلوک گچی بدون فوم، بخشی از بازار مصالح ساختمانی را به خود اختصاص داده است؛ این بلوک ها به صورت پیش ساخته و آماده جهت ساخت بناها به کار برده شده و مزایای زیادی نسبت به گچ معمولی دارند؛ شایان ذکر است که پویا بلوک از جمله بهترین برندهای عرضه کننده بلوک گچی به شمار می رود؛ به طور کلی بلوک گچی پویا بلوک از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار می باشد.

عرضه بلوک گچی بدون فوم پویا بلوک

مشخصه های کیفی بلوک گچی بدون فوم

مشخصه های کیفی بلوک گچی بدون فوم ساخت دیوارها و همچنین گچ کاری آنها احتمالاً مهم ترین مرحله ساخت بنا به شمار می رود؛ چرا که بدون سقف و دیوار هیچ ساختمانی وجود خارجی نخواهد داشت؛ اما نکته قابل ذکر این است که انجام این مراحل همواره با دردسرهای زیاد و کثیف کاری همراه خواهد بود؛ همچنین بالا بردن دیوار و گچ کاری آن تا حدودی دشوار و وقت گیر است.

در ادامه بیانات بالا باید گفت که خوشبختانه در حال حاضر شاهد تولید انواع بلوک گچی فوم دار و بدون فوم می باشیم که هیچ کدام از مشکلات بالا را نداشته و به کار گیری آنها به راحتی صورت می گیرد.
هر دسته از بلوک ها ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند. در رابطه با مشخصه های کیفی بلوک گچی بدون فوم باید گفت که به طور کلی این بلوک ها نسبتاً سبک و کم وزن بوده و در عین حال از استحکام و دوام بالایی برخوردار می باشند؛ می دانیم که وزن کم و مقاومت بالا دو ویژگی بسیار مهم یک ساختمان خوب و بادوام می باشند.

با توجه به آنچه تا بدین جا بیان شد؛ در هنگام بررسی کیفیت بلوک های بدون فوم گچی، بیش از هر چیز باید به میزان استحکام و مقاومت آنها در برابر ضربه و عوامل محیطی (گرما، رطوبت و …) دقت کرد؛ در این راستا علاوه بر نوع و کیفیت مواد اولیه استفاده شده، شیوه ساخت بلوک نیز بسیار مهم است.

خرید مستقیم بلوک گچی بدون فوم

خرید مستقیم بلوک گچی بدون فوم روش های مختلفی برای خرید بلوک گچی بدون فوم وجود دارد؛ اما بسیاری از فروشندگان جزئی مصالح ساختمانی، دفاتر ساختمان سازی و پیمانکاران، ترجیح می دهند؛ این محصول را به صورت مستقیم و با حجم بالا سفارش دهند؛ طبیعتاً خرید عمده و مستقیم بلوک با قیمت مناسب تری انجام می گیرد؛ چرا که در این حالت هزینه های واسطه گری خرید و فروش به میزان قابل توجهی کاهش یافته اند.

بدون شک در هنگام خرید مستقیم بلوک گچی بدون فوم باید به کیفیت کالا دقت کرد؛ شایان ذکر است که امروزه میزان مقاومت بلوک گچی در برابر آتش، رطوبت شدید، زلزله و سایر عوامل آسیب زا بسیار مهم می باشد؛ علاوه بر اینها بسته به نوع ساختمان باید ابعاد بلوک و سایر ویژگی های آن را نیز در نظر گرفت.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *