مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

عرضه بلوک سفالی فوم دار 15*40

آنچه در این مقاله می خوانید...

عایق بودن بلوک سفالی فوم داربررسی قیمت بلوک سفالی فوم دار

بلوک سفالی فوم دار که با استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت از جمله دولومیت و فوم بتن تولید می شود که دارای اندازه های متفاوت است که از آن برای ساخت و ساز و همچنین دیگر مصارف استفاده های بیشماری می شود و دارای قیمت مناسب و همچنین کیفیت فوق العاده مطلوب است.

عرضه بلوک سفالی فوم دار 15*40 توسط کارخانه ها و شرکت های بزرگ انجام می‌شود که این محصولات را با قیمت مناسب بر اساس سفارش مشتریان به بازار عرضه کرده و در اختیار آنها می گذارند تا با این اقدام به توانند باعث جلب رضایت مشتریان و خریداران و همچنین رونق فروش محصولات خود باشند.

عرضه بلوک سفالی فوم دار 15*40

عایق بودن بلوک سفالی فوم دار

عایق بودن بلوک سفالی فوم دار بلوک سفالی فوم دار دارای مزیت‌ های بی‌نظیر است که از جمله مزیت‌های این محصول می توانیم به عایق بودن آن اشاره کنیم چرا که وجود فون در ساختار این نمونه بلوک باعث می‌شود که این محصول نقش عایق را داشته باشد و بتوان از آن در موارد مختلف برای ساخت و ساز در قسمت های متفاوت ساختمان استفاده نمود.

بلوک سفالی نقش عایق صدا را دارد و به خوبی از رد و بدل شدن اصوات صوتی قسمتهای داخلی منزل و همچنین رد و بدل شدن صدا از قسمتهای داخلی به قسمتهای بیرونی جلوگیری می‌کند به همین جهت خواهان و طرفداران بی شماری را به خود اختصاص داده و امروزه برای ساخت و ساز علی الخصوص در نمونه های چند طبقه استفاده های بی نظیری از این محسوب می شود.

همچنین بلوک سفالی عایق دما نیز می‌باشد به این صورت که هم موجود درون آن باعث می‌شود که از اتلاف انرژی تا حدود ۳۰ درصد به خوبی جلوگیری شود و مانع از بیرون رفتن انرژی به قسمتهای داخلی منزل و یا قسمت های خارجی می‌شود به همین جهت مناسب برای استفاده از سیستم‌های گرمایشی پرقدرت و همچنین سیستم‌های سرمایشی قوی است و مورد پیشنهادی بسیار خوبی جهت استفاده توسط مهندسان می باشد.

قیمت بلوک فوم دار معمولا بسته به میزان وجود عایق در آن متفاوت است چرا که اینگونه بلوک عایق نسوز نیز هستند و نسبت به افزایش ایمنی ساختمان نیز کاربرد دارند.

بررسی قیمت بلوک سفالی فوم دار

بررسی قیمت بلوک سفالی فوم دار قیمت بلوک سفالی بسته به کیفیت این محصول و همچنین اندازه آن متفاوت است یعنی هرچه کیفیت این محصول بیشتر شود و اندازه آن تغییر کند به تبع قیمت آن نیز روند افزایشی پیدا می‌کند اما به طور کلی این محصولات دارای قیمت های ارزان و مناسب در حد کیفیت بالا هستند که با همان قیمت تولیدی در کارخانه در اختیار مشتریان قرار می گیرند تا بتوانند باعث جلب رضایت و پذیرش مشتریان و خریداران باشند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *