مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

شرکت تولیدی دیوار پیش ساخته ضد زلزله

آنچه در این مقاله می خوانید...

مکانیزم دیوارهای مقاوم در برابر زلزلهفروش مستقیم دیوار پیش ساخته ضد زلزله

برای جلوگیری از زلزله و همچنین تسریع در فرایند ساختمان سازی دیوار پیش ساخته ضد زلزله را مورد استفاده قرار می دهند این دیوار ها در شرکت های تولیدی دیوار پیش ساخته تولید می شوند و برای مصارف عموم توزیع می گردند. شرکت های تولیدی این دیوار ها را با دانش و فناوری پیشرفته ای می سازند و در آن از مواد محکمی استفاده می کنند تا در مقابل زلزله ریزش نکند.

شرکت تولیدی دیوار پیش ساخته ضد زلزله

مکانیزم دیوارهای مقاوم در برابر زلزله

مکانیزم دیوارهای مقاوم در برابر زلزله در تولید دیوار ضد زلزله از گچ و سیمان استفاده نمی شود چون هنگام وقوع زلزله این مواد دچار ریزش می شوند برای تولید این دیوار ها از فوم نسوز استفاده می شوند و جایگزین سیمان و سنگ می شود. فوم نسوز وزن خیلی کمی دارد و مقاومت بسیاری دارد و دچار حرابی نمی شود.

این دیوار ها را به منظور استقامت آپارتمان ها در برابر زلزله می سازند که در موقع زلزله آوار کمتر می شود. و با وزن سبکی که دارند حتی اگر روی شخص بریزد هیچ گونه آسیبی به وی نمی رساند. این دیوار ها از قیمت کمتری برخوردار هستند و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

مکانیزم دیوار های ضد زلزله به این گونه می باشد که در داخل خود یک لایه توری دارند که از ریختن و آوار شدن مصالح آن جلو گیری می کند و این سازه ها در عین استقامت سبک هستند و این مهمترین ویژگی آن ها می باشد. این دیوار ها در مقابل حرارت و رطوبت بسیار مقاومت دارند و با این دیوار ها آپارتمان ایمن کاری می شود. و خطرات را کم می کند.

فروش مستقیم دیوار پیش ساخته ضد زلزله

فروش مستقیم دیوار پیش ساخته ضد زلزله دیوار پیش ساخته را پس از تولید در کارخانه ها، در سایت های معتبر اینترنتی معرفی می کنند و آن ها را در معرض دید کاربران قرار می دهند تا کاربران بتوانند از ویژگی ها و همچنین قیمت آن ها اطلاع پیدا کنند. و سفارش خرید خود را در این سایت ها ثبت کنند.

فروش دیوار ضد زلزله به صورت مستقیم به مصرف کننده تنها از طریق فضای مجازی ممکن می شود و مصرف کننده می تواند آن را به قیمت تولیدی تهیه نماید. که در این روش واسطه ها حذف می شوند و قیمت ها کاهش می یابد همچنین نیازی به حضور در این محل خرید نیست و لازم نیست برای این خرید، زمان را تلف کنید.

فروش مستقیم از درب کارخانه آغاز می گردد و این نوع خرید عمده و ثبت سفارش توسط پیمانکاران انجام می شود. آن ها طبق نیاز خود و اندازه و ابعاد مختلف دیوار های خود را خریداری و در آپارتمان ها به کار می برند. و این دیوار ها را می توانند راحت درب منزل تحویل بگیرند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *