مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

خرید انواع بلوک گچی بدون فوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای خرید بلوک گچی بدون فومنحوه تولید بلوک گچیفروش انواع بلوک گچی بدون فوم

خرید انواع بلوک گچی در روستاها و شهرها روش پیدا کرده است. و کم کم وارد حوزه ساختمان سازی نیز می شود. بلوک گچی بدون فوم از ترکیب آب و گچ ساخته شده و مورد استفاده در انواع ساختمانهای صنعتی مسکونی و تجاری قرار می‌گیرد. این بلوک ها در سایز های مختلف و به صورت مربع و مستطیل می باشد که همدیگر در هنگام نصب متصل می‌شوند. ملات مورد استفاده در بین بلوک های گچی نیز از برگشت تولید می شود هنگام متصل شدن آنها به هم دیگر رنگی هم رنگ بلوک دارد.

خرید انواع بلوک گچی بدون فوم

راهنمای خرید بلوک گچی بدون فوم

راهنمای خرید بلوک گچی بدون فوم راجع به راهنمای خرید بلوک گچی بدون فرم می می‌توانیم به این نکات اشاره کنیم که بلوک گچی در ساختمان سازی و پروژه‌های ساخت و ساز پرکاربرد است. فروش انواع بلوک گچی بدون فرم به صورت عمده صورت می‌گیرد.

اما این بلوک ها از ماسه و سیمان و آب و مواد شیمیایی تشکیل شده‌اند و در قالب بدون فرم عرضه می‌شوند بلوک های گچی در حجم مختلف تولید می شود دوره سطحی کاملا صاف هستند که مابین آنها ملات گچ وجود دارد که کاربرد مخصوصی دارد. نکته مهمی که می توان به آن اشاره کرد این است که بلوک گچی عایق صدا و هرگونه صوتی است. و این موضوع یک مزیت فوق‌العاده است.

این محصول با کیفیت های بالا تولید می‌شود. بلوک گچی در ضخامت های ۷، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و رنگ های مختلف تولید می شوند. استفاده از بلوک های گچی کار را آسانتر می کند و می تواند هزینه ساختمان سازی و پروژه های ساخت و ساز را به طور عجیبی کاهش دهد. خرید بلوک گچی به صرفه تر است و مقرون به صرفه است و میتوان با خرید این کالا در هزینه ها یتان صرفه جویی کنید.

نحوه تولید بلوک گچی

نحوه تولید بلوک گچی بلوک ساختمانی از مهمترین مصالح در ساخت ساختمان هستند. بلوک ساختمانی در انواع مختلف بدن انسان مختلف تولید می کند و کارهای خاص خودشان را دارند بلوک بر اساس وزن آنها به چند دسته تقسیم می‌شود بلوک سبک بلوک نیمه سبک و بلوک سنگین سبک مزیت آنها سبک بودن آن ها است. بلوک های سبک خود به چند دسته تقسیم می شود که بلوک گچی یکی از آن ها است بلوک گچی در سایزهای متفاوت ساخته می‌شود و به صورت کاملا صاف ساخته می شوند.

این بلوک ها به شکل های مختلف تولید می شوند و به صورت مستطیل و مربع و غیره، از بلوک های گچی برای ساخت دیوار استفاده می شود. این بلوک ها کاملا سبک هستند و با استاندارد خواص خودشان تولید می‌شود و در سطح گسترده و عرضه می شود.

نحوه تولید بلوک گچی اینطور است که این بلوک ها همانطور که از اسمش معلوم است از گچ و آب در قالب های مخصوص خودشان ساخته می شود و این بلوک ها را با توجه به سابقه‌ای آنها با یک مخروطی که از گچ و چسب است به یکدیگر می‌چسباند بلوک گچی جدید هم یک نوع از همین بلوک است که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش انواع بلوک گچی بدون فوم

فروش انواع بلوک گچی بدون فوم فروش انواع بلوک گچی بدون فوم به علت سبک بودن و کم هزینه بودن و برخی دیگر که به آن اشاره می کنیم از بازار خوبی برخوردار می‌باشد. فروش بلوک گچی در انواع سایز ها و حتی رنگی و به صورت مربع و مستطیل صورت می گیرد. این محصول برای فاصله گذاری بین دو مکان ، پوشش دیوار ، چاه آسانسور و غیره به کار می رود. فرآیند نصب بلوک گچی نسبتاً آسان بوده و می توان بدون اتلاف وقت کار آن را انجام داد.

این محصول دارای مزایای زیادی می باشد که به چند مورد آن اشاره می کنیم از جمله مزایای این محصول را می توان به استفاده آسان از آن ، عدم انجام مجدد گچ کاری ، ضد زلزله بودن آن و عایق صدا و گرما بودن اشاره کرد.

برای تمیز کاری در هنگام نصب این بلوک ها می توان از ملات آن که از مخلوط گچ و آب ساخته می شود استفاده کرد که رنگ هم رنگ ، رنگ دیوار مربوطه به ما می دهد و باعث تمیز کاری در انجام کار می شود.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *