مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

خرید انواع بلوک سیمانی سبک

آنچه در این مقاله می خوانید...

بلوک سیمانی سبک چه ویژگیهایی دارد؟انواع مختلف بلوک سیمانی سبکفروش انواع بلوک سیمانی سبک

امروزه به جای آجر از بلوک سیمانی برای دیوار کش استفاده می کنند این محصول از آجر به صرفه تر و دارای قیمت مناسب تر می باشد استفاده از بلوک سیمانی سبک،کار را دارای پیشرفت بیشتری میکند.

برای ساختن بلوک سیمانی از شن ریزدانه و ماسه ، آب و سیمان استفاده می کنند آن ها را در دستگاه سیمان زنی مخلوط می کنند و در قالب های بلوک به وسیله دستگاه ریخته می شود قیمت این بلوک سیمانی به صرف تر و بستگی به کیفیت و سبکی محصول دارد.

خرید انواع بلوک سیمانی سبک

بلوک سیمانی سبک چه ویژگیهایی دارد؟

بلوک سیمانی سبک چه ویژگیهایی دارد؟ از بلوکه های سیمانی در دیوارهای خارجی و داخلی و تیغه های وسط ساختمان و سقف ها استفاده می کنند از مزایای این محصول صرفه جویی در زمان و مصرف مصالح کمتر، حمل آسان ، مقاوم بودن در برابر حرارت و عایق صوتی به حساب می آید.

برای تولید بلوک سیمان به چند طریق آن ها را به عمل می آورند بعضی از بلوکه ها را در کنار بخاری قرار می دهند و بر روی آن باید پوشش مناسبی قرار گیرد این طریقه تولید را تولید و یا عمل آوردن بلوک توسط گرما می گویند .

بلوک های سبک باید دارای ویژگی هایی از جمله :

1- سبک بودن آن می باشد.

2- در اندازه های استاندارد تولید بلوک ساخته شده باشد.

3- دارای هیچ گونه ترک و بدون نقص باشند .

4- در ابعاد 20در 30 و 40 که اندازه استاندارد است تولید شوند خرید بلوک سیمانی به صورت عددی انجام می شود و هر چه این محصول دارای کیفیت بالایی باشد قیمت آن بیشتر می باشد هر جند قیمت آن نسبت به سایر مصالح مناسب تر می باشد .

5- استفاده از بلوک سیمانی در ساخت و ساز هم باعث صرفه جویی در زمان می شود و هم صرفه جویی اقتصادی دارد.

6-بلوک های سیمانی دارای پنهایی بزرگ تر از آجر می باشد و چیدن یک بلوک برای دیوار کشی کافی است.

انواع مختلف بلوک سیمانی سبک

انواع مختلف بلوک سیمانی سبک بلوک های سبک دارای انواع مختلف از جمله :

1- بلوک سبک دیواری و سقفی می باشد این بلوک ها در انواع بتن های سبک و سبکدانه تولید می شوند وزن این بلوک ها باید 1400 تا 1200کیلو گرم بر سانتیمتر مربع باشد و مقاومت فشاری آن باید 55 کیلو گرم بر سانتیمتر مربع باشد.

2-بلوک های نمادار که با ابعاد بلوک های دیواری ساخته می شود ولی نمای آن ها صاف و نقشه دار می باشد برای اینکه این بلوکه ها در موقع به کارگیری شکسته نشوند تا اندازه دلخواه بدست آید آن ها را در اندازه های نیمه و سه قدی نیز تولید می کنند .

برای اینکه دارای سطحی صافتر باشند مقدار سیمان به کار برده شده در این نوع بلوک بیشتر می باشد وزن بلوک سیمانی بستگی به بتنی دارد که در آن به کار برده شده است بلوکه های ساخته شده از شن و ماسه رودخانه ها دارای وزنی در حدود 2000 کیلو گرم برمتر مکعب می باشند و بلوک های با وزن 1600 کیلو گرم برمتر مکعب بلوک های سبک می باشند .

در ساخت این بلوک ها از از پوکه معدنی و یا پوکه ساختگی استفاده می کنند مقاومت بلوک های سبک در مقایسه با بلوک های معمولی کمتر می باشد از بلوک سیمانی ساختمانی در دیوار کشی داخل و خارج از ساختمان استفاده می کنند.

فروش انواع بلوک سیمانی سبک

فروش انواع بلوک سیمانی سبک معمولا تازگی ها در بیشتر روستاهای بزرگ و شهرها شهرک های صنعتی وجود دارد که کارشان ساخت بلوک سیمانی و مصالح ساختمانی می باشد.

فروش بلوک سیمانی سبک نیز به صورت عددی به بازار عرضه می شود برای خرید این محصول به صورت عمده باید از مصالح فروشی های شهر تان که این محصول را تولید می کنند خریداری کنید فروش این محصول بیشتر به صورت عمده صورت می گیرد .

این بلوک سیمانی دارای قیمت مناسب می باشد تولید کنند گان برای جلب مشتری بیشتر سعی می کنند این محصول را با کیفیت بالا در اختیار خریداران قرار دهند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *