مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

خرید انواع بلوک سیمانی سبک فوم دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات فنی بلوک سیمانی سبک فوم دارانواع مختلف بلوک سیمانی سبکفروش انواع بلوک سیمانی سبک فوم دار

بلوک های سیمانی محصولاتی ارزشمند و درجه یک می باشند. خرید انواع بلوک سیمانی سبک فوم دار، به صورت عمده هم انجام می شود. در خرید عمده با پرداخت هزینه های کمتر از حد معمول می توان به تعداد بیشتری از این فوم ها دسترسی داشت و این موضوع اهمیت فراوانی برای ما دارد. این بلوک های سیمانی با کیفیت بالایی که دارند می توانند همگان را از مزیت های خود بهره مند خواهند کرد.

خرید انواع بلوک سیمانی سبک فوم دار

مشخصات فنی بلوک سیمانی سبک فوم دار

مشخصات فنی بلوک سیمانی سبک فوم دار همانطور که می دانید بلوک ها از پرکاربردترین مصالح ساختمانی هستند که استفاده از آن ها در مصارف متعدد کاربرد دارد. امروزه نمونه های جدید از بلوک های سیمانی با قابلیت های گسترده ای در بازار یافت می شود که به آن بلوک های فوم دار گفته می شود. این بلوک ها سیمانی هستند و لذا مقاومت و پایداری آن ها بسیار بالاست.

خصوصیات بلوک سیمانی سبک فوم دار:

  • این دست از بلوک ها از وزن بسیار سبکی برخوردار هستند. این وزن کمتر از 5 کیلوگرم است.
  • اگر به ظاهر این بلوک ها نگاه کنید متوجه تخلخل آن خواهید شد.
  • دیواره بلوک های سیمانی از ملات پوکه ای تشکیل شده است و در مرکز آن فوم قرار دارد.
  • فوم های سیمانی فوم دار از خاصیت آبگریزی برخوردار می باشند.
  • سازگاری این فوم ها با محیط زیست بسیار بالاست.
  • این بلوک ها عایق حرارت و صوت می باشند.

با توجه به این ویژگی ها می توان گفت که این دست از بلوک ها گزینه ای بسیار عالی برای استفاده در ساختمان سازی هستند و انتظارات شما را از هر نظر برآورده خواهند کرد. این بلوک ها ایمنی بالایی دارند و به صورت کلی انتظارات شما را از محصولاتی عالی و ارزشمند برآورده خواهند کرد.

انواع مختلف بلوک سیمانی سبک

انواع مختلف بلوک سیمانی سبک بلوک های سیمانی سبک با قابلیت های ارزشمندی که دارند توانسته اند توجه همگان را به خود جلب نمایند. استفاده از این بلوک ها باعث کاهش ملات مصرفی می شوند و همچنین سرعت اجرا دیوارچینی را به طرز قابل توجهی افزایش خواهد داد.

بلوک های سیمانی سبک، با وزن پایینی که دارند می توانند وزن باز مرده ساختمان را کاهش دهند و از آسیب های مختلفی که براثر زلزله پدید می آید جلوگیری می کنند. امروزه انواع مختلف بلوک سیمانی سبک در مراکز تولیدی به دست می آید که هرکدام کاربردهای به خصوصی در ساختمان سازی دارند.

انواع بلوک سیمانی سبک:

  • بلوک هبلکس
  • بلوک گازی
  • بلوک لیپر

از مهمترین امتیازاتی که انواع بلوک سیمانی سبک دارد این است که این بلوک ها به راحتی قابل نصب و اجرا در مصارف مختلف هستند و می توانند مزیت های بسیار زیادی را در این حوزه نشان دهند. در واقع می توان به راحتی آن ها را با سنگ فرز برش داده و در مدت زمان کوتاهی آن را مورد استفاده قرار داد.

شاید اینطور به نظر برسد که بلوک های سیمانی سبک نمی توانند استحکام و پایداری لازم را از خود نشان دهند. در صورتی که ابداً اینطور نیست و این بلوک ها از نظر استحکام واقعاً راضی کننده هستند.

فروش انواع بلوک سیمانی سبک فوم دار

فروش انواع بلوک سیمانی سبک فوم دار فروش بلوک سیمانی در بازارهای کشورمان با بهره مندی از روش های آنلاین هم انجام می شود. در خرید بلوک سیمانی به صورت آنلاین مزیت های بیشماری برای خریداران نهفته است. برای مثال می توان از کاهش قابل توجه هزینه های خرید در سفارش اینترنتی نام برد که باعث می شود افراد سهولت بسیاری در آن داشته باشند.

فروش انواع بلوک سیمانی سبک، بدین ترتیب می تواند منافع مشتریان را تضمین نماید و لذت خریدی موفق و ایمن را برای آن ها به ارمغان آورد. این بلوک های فوم دار سیمانی با قابلیت های ارزشمندی که دارند می توانند رضایت خریداران خود را جلب نمایند.

بلوک های سیمانی سبک فوم دار، به راحتی حمل و نقل می شوند و به شهرها و استان های مختلف از کشورمان ارسال خواهند شد. لذا خریداران تنها کافیست تا سفارش خرید آن را ثبت نمایند و آن را در مدت زمان کوتاهی به دست آورند.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *