مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

تولید کننده دیوار سبک مسلح SLP

آنچه در این مقاله می خوانید...

دیوار سبک مسلح SLP چگونه تولید میشود؟خرید بی واسطه دیوار سبک مسلح SLP

دیوار و دیوار کشی برای ساختمان ها یکی از زمان بر ترین و پر هزینه ترین قسمت های ساختمان سازی است. در سال های اخیر دیوار هایی به نام دیوار سبک مسلح SLP تولید و روانه بازار می شوند که دیوار کشی را برای ساختمان ها به امری آسان تبدیل کرده اند. با استفاده از این دیوار ها می توان حدود 70 متر دیوار را با استفاده از دو الی سه نفر نیروی کاری در طول مدت یک روز کاری به پایان رسانید. هم چنین استفاده از این دیوار ها علاوه بر صرفه جویی در وقت و انرژی مزیت های دیگری نیز دارد.

تولید کننده دیوار سبک مسلح SLP

دیوار سبک مسلح SLP چگونه تولید میشود؟

دیوار سبک مسلح SLP چگونه تولید میشود؟ تولید دیوار مسلح یا دیوار سبک روندی تخصصی است و باید با دانش کافی انجام شود زیرا در صورت خطا در تولید می تواند در ساختمان ها مشکل ایجاد کند و برای تولید کننده دردسر ساز باشد. انواع مختلفی از دیوار های سبک وجود دارند. برای تولید دیوار سبک مسلح SLP از مواد اولیه های پرلیت و پلی استایران استفاده می شود. معمولا برای قسمت های میانی دیوار از پوشش های پلی استایرن استفاده می شود تا از هدر رفت حرارت و یا گرما یا انتقال گرمای محیط خارجی به داخل جلوگیری شود. برای قسمت ها رویه دیوار های سبک هم معمولا از پرلیت که یک ماده معدنی می باشد استفاده می کنند.

برای نصب دیوار های سبک نیاز به حداقل نیروی کار داریم و هم چنین در طول پروسه ی نصب نیاز به ملات، سیمان و … بسیار کم است، بنابراین دور ریز مصالح ساختمانی و هزینه اضافی وجود ندارد. قیمت دیوار های سبک مسلح معمولا از انواع دیوار های قدیمی که به صورت دستی نصب می شد کمتر است اما مزایای بسیار بیشتری نسبت به آن ها دارد.این دیوار ها به نوعی می توان گفت دوست دار محیط زیست هستند، زیرا قابل بازیافت می باشند و نیاز به مواد اولیه کمتری دارند.

خرید بی واسطه دیوار سبک مسلح SLP

خرید بی واسطه دیوار سبک مسلح SLP خرید دیوار SLP یا دیوار سبک مسلح در ایران در سال های اخیر با افزایش خوبی روبرو بوده است، زیرا بسیاری از پیمان کاران برای تسریع در اتمام کار های پروژه ها مایل هستند که از این نوع دیوار ها استفاده نمایند تا هم در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنند و هم از هزینه های اضافی دیوار کشی های قدیمی تا حد بسیار زیادی جلوگیری نمایند. برای خرید بی واسطه انواع دیوار های سبک بهتر است با فروشندگان عمده این محصولات در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را در جهت انتخاب بهترین نوع دیوار سبک با قیمت رقابتی و ارزان از آن ها دریافت کنید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *