مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

تولید انواع بلوک سیمانی سنگین

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوتهای میان بلوک سیمانی سبک و سنگینخرید مستقیم بلوک سیمانی سنگین ته پر

بلوک سیمانی سنگین یکی از مقاوم‌ترین و با استحکام ترین نوع بلوک های بتنی می باشد که دوام بالایی داشته و از نظر مقاومت در درجه و رتبه اول قرار دارد. همانطور که میدانید کشور ایران یکی از برترین و بهترین تولید کنندگان انواع بلوک های سیمانی میباشد که با استفاده از تجهیزات و فناوری های پیشرفته و همچنین مواد اولیه مرغوب بهترین فعالیت را در زمینه تولید انواع بلوک سیمانی سنگین دارد.

تولید انواع بلوک سیمانی سنگین

تفاوتهای میان بلوک سیمانی سبک و سنگین

تفاوتهای میان بلوک سیمانی سبک و سنگین همانطور که میدانید بلوکه یکی از اجزای مهم در صنایع ساختمان سازی می باشد که با توجه به نوع کاربرد و کارایی متفاوت در انواع و اقسام مختلف تهیه و تولید می‌شود. این محصولات ابعاد و اندازه های متنوع داشته و هر کدام برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد یکی از نمونه های بلوک های مرغوب بلوک سیمانی سبک و بلوک سیمانی سنگین می باشد.

بلوک سیمانی سبک و سنگین چه تفاوت هایی دارد؟ اگر با دقت کافی به بلوک های سیمانی سبک و همچنین به بلوک های سیمانی مرغوب سنگین توجه کنیم متوجه می شویم که مهمترین تفاوت میان این دو بلوک وزن متفاوت آن دو می باشد. بلوک سنگین همانطور که از اسمش پیداست دارای وزن سنگینی بوده و در مقایسه با بلوک سبک حجم بیشتری هم دارد.

بلوک مرغوب و پرفروش سبک دارای وزن بسیار سبک و اندکی بوده و حمل و نقل آن کاملاً راحت و آسان می باشد بنابراین مهم ترین ویژگی آن وزن سبک و کم بلوک محسوب می شود. از این رو این دو نوع بلوک از نظر وزن با هم متفاوت بوده و همچنین ابعاد متفاوت و همچنین حجم های مختلفی هم دارد ولی کاربرد و کارایی آن در صنعت ساختمان سازی کاملاً مشابه به هم بوده و هر کدام از کارایی و کاربرد بالایی بهره مند می شود.

خرید مستقیم بلوک سیمانی سنگین ته پر

خرید مستقیم بلوک سیمانی سنگین ته پر امروزه برای خرید بلوک سیمانی ته پر مراکز و فروشگاه‌های متعددی وجود دارد که میتوان به صورت حضوری و غیر حضوری به این مراکز مراجعه نموده و محصول مورد نظر خود را به بهترین شکل خریداری نمایید. چنانچه قصد خرید مستقیم بلوک سیمانی سنگین تحقیق را دارید و می خواهید این محصول را از بهترین و برترین فروشگاه عرضه کننده بلوک مرغوب سیمانی خریداری کنید پیشنهاد می کنم به وب سایت ما مراجعه نموده و با انتخاب محصول مورد نظر خود به صورت عمده و خرده طبق نیاز خود در بهترین و عالی ترین کیفیت انواع درجه یک را در ابعاد و سایزهای مختلف با قیمت تولیدی و کارخانه به صورت کاملاً مستقیم و بدون واسطه با صرف کمترین هزینه در سریعترین زمان ممکن دریافت و خریداری نمایید.

الهام حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پویا بلوک شما را به خرید بهترین محصولات دیوار پیش ساخته و محصولات بتنی دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *